Czego pragną kobiety w łóżku?

Czułość, rozmiar, technika – czego tak naprawdę pragną kobiety w łóżku? Seksu niczym z filmu “Pięćdziesiąt twarzy Greya”? Okazuje się, że nasze partnerki chcą:

  • dłużej
  • mocniej
  • częściej
  • bardziej

Te cztery słowa odzwierciedlają podejście współczesnych kobiet do tematyki seksu, który w końcu przestaje być tematem tabu. Panie coraz śmielej mówią o swoich oczekiwaniach łóżkowych. Coraz częściej przyznają się do  stosunków analnych czy masturbacji. Chętnie korzystają z gadżetów erotycznych. Takie zachowanie wprowadza mężczyzn w niezłe zakłopotanie… Dlaczego? Po prostu boimy się, że nie będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom swoich partnerek!!! W przeciwieństwie do nas, kobiety potrzebują pobudzenia fizycznego oraz psychicznego. Oprócz całowania, dotykania i głaskania liczy się to, co mówimy do nich w trakcie seksu. Co jeszcze jest ważne i dlaczego? Mam nadzieję, że poniższy tekst rozwieje wszystkie nasze wątpliwości!

Czego pragną kobiety w łóżku?

Gry wstępnej – co prawda nie jest to jakiś wymóg, ale my mężczyźni często o niej zapominamy. Myślimy tylko zaspokojeniu swoich potrzeb… By the way – jak myślicie, dlaczego kobiety tak często udają orgazm? No właśnie.. myślą o nas, a nie o sobie. Pora to zmienić i dać paniom tego, czego chcą.

Czułości – brzmi banalnie, ale taka jest prawda! Kobiety nie pragną seksu niczym z filmów erotycznych. Pragną czułości i delikatności. Długich namiętnych pocałunków, delikatnego dotyku. Oczywiście nie jest to regułą. Musisz obserwować swoją partnerkę – być może okaże się, że jest fanką o wiele bardziej dynamicznych działań. Sprawdzaj, szukaj, eksperymentuj, modyfikuj!

Prawdziwego samca – kobiety pragną w łóżku prawdziwego twardziela! Faceta z krwi i kości, a nie jakiejś taniej podróbki! Ciepłe kluchy nie wchodzą w grę!

Urozmaicenia – rutyna w seksie to najgorsze, co może Was spotkać! Musisz uruchomić swoją wyobraźnię! Wprowadź do waszej sypialni trochę świeżości. Zaproponuj nowe pozycje, użyj gadżetów erotycznych.

Rozmowy – co robi facet po udanych seksie? Odwraca się na drugi bok i śpi. Błąd! Kobieta potrzebuje wówczas Twojej bliskości – przytulenia oraz kilku miłych słów. Pamiętaj o tym!

 

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*