Eracto – tabletki na zaburzenia erekcji. Poznaj moją opinię!

Ostatnio trafiłem  na bardzo interesujący artykuł zatytułowany “Jak być dobrym w łóżku? Co lubią kobiety?”, z którego dowiedziałem się wielu interesujących rzeczy. Po jego przeczytaniu nic już nie było takie samo. Prawdziwy facet powinien:

 • dokształcać się w tematyce seksu – interesować się tym, co sprawia kobiecie przyjemność, czytać literaturę, być na bieżąco z nowinkami
 • wiedzieć, co to jest gra wstępna – kobieta potrzebuje jej tak samo, jak my dobrego podkładu przed melanżem
 • przestrzegać zasady: kobiety mają pierwszeństwo – również w kwestii orgazmu
 • komplementować wygląd partnerki

Generalnie, spełniam większość warunków. Tylko z jednym mam problem – niestety z tym najważniejszym.

Kobiety mają pierwszeństwo 

Podręcznik dobrych manier mam w jednym palcu. Panie przodem i te sprawy, zawsze otwieram drzwi do samochodu czy restauracji, pierwszy podaję rękę. Aczkolwiek w sypialni brakuje mi taktu. Dochodzę dosłownie w kilkanaście sekund, a zaraz potem zasypiam.

Nazwijmy rzeczy po imieniu

Przedwczesny wytrysk – to właśnie z nim mam problem. Pozwólcie, że zobrazuje go pokrótce.

 • Przyczyny – stres, wysoki poziom podniecenia, masturbacja? Ciężko powiedzieć…
 • Leczenie – zalecany obecnie model leczenia sprowadza się przede wszystkim do farmakoterapii, ewentualnie do psychoterapii. Zazwyczaj po 4-6 tygodniach leczenia czas trwania stosunku wydłuża się średnio o 5 minut.

Czy podjęcie terapii wiąże się z wizytą u lekarza? Niekoniecznie. Zanim przekroczymy próg gabinetu, warto skorzystać z ogólnodostępnych metod, czyli tabletek na zaburzenia erekcji bez recepty. Można je kupić zarówno w Internecie, jak i w aptece. Osobiście wybrałem tę pierwszą opcję. Mniej stresu – a jak wiadomo stres pogłębia problemy z erekcją. Zdecydowałem się na preparat Eracto. Nie będę ukrywać, że skusiła mnie nazwa. Bardzo jednoznaczna, prawda?

Eracto 

Eracto – suplement diety stworzony dla mężczyzn chcących poprawić jakość życia seksualnego, a w szczególności dla tych mających problem z niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji niezbędnej do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Każda tabletka Eracto zawiera kompleks naturalnych składników roślinnych, takich jak:

 • Muira Puama
 • Ginko Biloba
 • Cordyceps
 • Cytrulina

Nie powiem, skład trochę mnie zaskoczył. Cytrulina? Stosowałem ją, gdy chodziłem na siłownię. Przyspiesza proces budowania masy mięśniowej oraz regenerację potreningową. Ginko Biloba? To chyba na pamięć i koncentrację. Cordyceps? Co to do cholery jest?! Jedyną nadzieję pokładałem w roślinie Muira puama, która jest nazywana drzewem potencji.

Eracto – jak stosować? 

Producent zaleca przyjmowanie dwóch tabletek dziennie – uwzględniając pewien odstęp czasowy. Dlatego też, pierwszą kapsułkę brałem rano – do śniadania. Natomiast drugą, wieczorem – do kolacji. Pierwsze efekty działania tabletek Eracto powinny pojawić się już po 4 dniach! Czy tak właśnie się stało?

Eracto – moja opinia 

Tabletki Eracto zamówiłem w poniedziałek, a już we wtorek odebrałem przesyłkę – plus za profesjonalne podejście do klienta. Nie ukrywajmy, każdemu z nas zależy na czasie. Zwłaszcza w tej sytuacji. Życie bez seksu jest do bani.  Kurację zacząłem w tym samym dniu, czyli dokładnie cztery doby przed weekendem. Nastała wyczekiwana sobota – idealny moment na przetestowanie działania Eracto. Dzień wolny od pracy, zero stresu, totalny chillout. Warunki wprost sprzyjające, a efektów brak!

Ciałas to ja

Dałem ciała – i to na całej linii. Poległem już w czasie gry wstępnej. Jednym słowem: osiągnąłem efekt odwrotny od zamierzonego. Eracto jeszcze bardziej pobudził moje narządy płciowe. Myślę, że ten środek sprawdzi się u mężczyzn zmagających się z brakiem podniecenia lub niechęcią seksualną, o ile w ogóle tacy istnieją…. Tym, którym zależy na długiej i silnej erekcji, mogę polecić coś innego: zestaw Eron Plus.

Eron Plus

Tak jak już wspominałem jest to zestaw. Zestaw dwóch preparatów dbających o męską potencję.

 • Pierwszy – Eron Plus jest przeznaczony do codziennego użytku. Stosujemy go w taki sam sposób, jak witaminy. Usuwa bezpośrednią przyczynę zaburzeń erekcji.
 • Drugi – Eron Plus Before bierzemy bezpośrednio przed seksem, w celu poprawienia osiągów. Oba produkty mają w pełni naturalny i bezpieczny skład.

Oczywiście nie omieszkałem sprawdzić tego, co na ich temat piszą w Internecie. Erekcja twarda jak skała – tak w skrócie mogę podsumować informacje, które udało mi się znaleźć. Czy to określenie znalazło odzwierciedlenie w realnym świecie?

Zdecydowanie tak! 

Z czystym sumieniem, mogę Wam polecić zestaw  Eron Plus. Dzięki niemu udało mi się w 100% pokonać problem przedwczesnego wytrysku. Moje erekcje są długie i silne, co oczywiście przekłada się na większą satysfakcję seksualną. Wreszcie mogę eksperymentować z różnymi pozycjami i gadżetami. Zero skrępowania, zażenowania czy poczucia wstydu. Po protu wiem, że nie zawiodę – zarówno siebie, jak i mojej partnerki.

P.S.

Dostaje od Was mnóstwo pytań, co mnie bardzo cieszy. Uważam, że mężczyźni powinni otwarcie mówić o swoich problemach z erekcją  i szukać rozwiązań. Praktycznie każda wiadomość kończy się w następujący sposób:

 • napisz, gdzie to kupić!

Więc, piszę…. 😉 Zestaw Eron Plus można kupić tutaj. I nie dajcie się zwieść odpowiednikom sprzedawanym na Allegro, to podróbki! Powodzenia!

 

 

3 Komentarze

 1. Używałem tabletek Eracto, jak mieszkałem za granicą – we Włoszech są bardzo popularne. Cóż mogę powiedzieć? Na początku, to miałem nawet efekty, ale z czasem organizm się przyzwyczaił, a efekty poszły…. Jeżeli zależy Wam na długotrwałych rezultatach, to Eracto nie jest dla Was.

  • Nie dość, że nie daje trwałych rezultatów, to na te pierwsze i tak trzeba długo czekać ;/ U mnie pojawiły się dopiero po 2 opakowaniach! Co moim zdaniem jest grubą przesadą…

 2. Tabletki tabletkom nierówne. Sam przetestowałem kilka suplementów i nie zawsze byłem zadowolony z efektów, tak wiecie w 100% Teraz rozważam zakup Eron plus. Zbliżają się wakacje, a z moją potencją jest słabo…. Oj słabo….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*