EroMen czy Eron Plus? Test tabletek na potencję!

EroMen i Eron Plus to jedne z najbardziej popularnych środków na potencję. Łączy je nie tylko nazwa, ale również skład! Nie wiem, który z nich  został wprowadzony do sprzedaży jako pierwszy, ale wiem który jest skuteczny! A chyba to jest najważniejsze! Jeżeli jesteś ciekawy mojej opinii, zapraszam do lektury dalszej części posta!

Eromen – moja opinia

Pierwszy preparat jaki miałem okazję przetestować, to EroMen. Zamówiłem go w sklepie internetowym, który na pierwszy rzut oka przypomina coś w rodzaju sexshopu. Znajdziemy tutaj różnego środki, które mają na celu podnieść jakość życia seksualnego. Począwszy od gadżetów erotycznych, a skończywszy właśnie na na tabletkach… Jesteście ciekawi, co zachęciło mnie do zakupu? Z pewnością nie była to cena – jedno opakowanie EroMen kosztuje 209 złotych! Do tego należy doliczyć koszty wysyłki!! Zwróciłem uwagę na szybkość działania tego preparatu oraz ilość zadowolonych klientów – 184 na 203 poleca ten produkt!!!

Co gwarantuje producent? 

  • silniejszy orgazm – rzędu 200%
  • lepszą sprawność seksualną
  • ogólną poprawę zdrowia
  • skuteczne użycie rezerw metabolicznych – cokolwiek to znaczy
  • natychmiastowe efekty – pojawiają się już po 30 minutach od zażycia tabletki
  • dłuższe i silniejsze doznania seksualne

Obietnice, obietnicami… a w praktyce bywa różnie. Niestety należę do grona osób, które nie miały okazji doświadczyć cudownego działania preparatu EroMen. Zapewnienia producenta można włożyć między bajki. Nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy organizm jest inny, ale bez przesady… Nie zaobserwowałem nawet wzrostu energii, a powinienem! W końcu EroMen zawiera w składzie ekstrakt z żeń-szenia!! Kolejny minus? Proszę bardzo. EroMen wywołuje skutki uboczne… Duszności, kołatanie serca, zawroty głowy, wymioty….

Eron Plus – niepodważalny zwycięzca!

Po złych doświadczeniach z EroMen, zastanawiałem się czy przeprowadzić kolejny test…W końcu Eron Plus ma bardzo podobny skład… Zresztą wspominałem o tym na początku wpisu. Nie jestem jakimś królikiem doświadczalnym, a tabletki to nie cukierki! Mimo wszystko chęć pozbycia się problemów z potencją wzięła górę. Zamówiłem Eron Plus (można to zrobić tutaj) i zacząłem suplementację. Pierwszy pozytyw, który rzuca się w oczy to cena. Eron Plus jest tańszy niż EroMen. Kosztuje 179 zł. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że decydując się na jego zakup, dostajemy serię preparatów, które kompleksowo zadbają o naszą potencję. Coś w stylu 2w1…? W sumie nie wiem, jak to nazwać. Kuracja polega na tym, że każdego dnia przyjmujemy tabletki Eron Plus, a na dwie godziny przed seksem Eron Plus Before. W ten sposób eliminujemy źródło problemu oraz stymulujemy erekcję. Czego chcieć więcej? Chyba tylko tego, aby teoria sprawdziła się w praktyce… Co miało miejsce już po 14 dniach regularnego przyjmowania serii Eron Plus!!! Mój penis stał się grubszy, a erekcje dłuższe i silniejsze!! Przedwczesny wytrysk? Co to w ogóle jest? Ten problem już mnie nie dotyczy!!! W porównaniu do serii Eron Plus, EroMen wypada bardzo słabo… Zresztą nie ma czego porównywać!! EroMen nie działa, a Eron Plus wręcz przeciwnie!! Robi to doskonale! Zdecydowanie polecam!!!

3 Komentarze

  1. Masz rację z tymi preparatami – mają bliźniacze nazwy, ale działanie zupełnie. Mają watpliwą przyjemność przetestowania zarówno jednego, jak i drugiego. Sprawdził się Eron plus. Mogę go pocielić. Mam długie erekcje, a moja żona zaraz zauwazyła zmianę, oczywiście jest zadwolona

  2. Przez bardzo długi okres czasu wzbraniałem się przed zakupem takich tabletek. Tłumaczyłem się tym, że jestem młody itd… Pora spojrzeć prawdzie w oczy. Mam 33 lata i problemy z erkcją. Trzeba działać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*