Member XXL. Powiększanie penisa bez wychodzenia z domu!

Zastanawia mnie, co taki facet jak Ty robi na moim blogu. Sobota wieczór, a Ty siedzisz przed ekranem komputera. Powinieneś szaleć gdzieś w klubie, a nie zamulać w domu. Spokojnie, nie jestem psychologiem. Nie będę Cię namawiać do zwierzeń.  Mogę się tylko domyślać tego, co Cię tu sprowadza. Niech zgadnę… Mały penis. To właśnie on wykluczył Cię z życia towarzyskiego. Ograbił z męskości i poczucia pewności siebie. Wiem, że to co teraz napiszę nie będzie żadnym pocieszeniem, ale….. takich mężczyzn jak Ty jest setki, a nawet tysiące. Spójrz na wyniki badań przeprowadzonych z inicjatywy TNS OBOP.

Gwoli wyjaśnienia, w ankiecie wzięło udział 3 tys. Polaków w wieku od 15 do 59 lat!!! I jak? Lepiej Ci? Mam nadzieję, że tak.

Mały penis 

Na pierwszy rzut oka, kompleks jak każdy inny. A na drugi… bardzo specyficzny. Pozwól, że posłużę się przykładem: kobieta narzeka na mały biust – co robi? Odkłada pieniądze, bierze pożyczkę, zapisuje się do chirurga, wykonuje operację. A teraz zamieńmy rolę. Facet ma małego penisa – co robi? Zamyka się w domu, unika seksu, przestaje  chodzić na basen, siłownię a nawet wyjeżdżać na wakacje – przynajmniej nad morze! Generalnie unika miejsc, które wymagają negliżu. Czy na tym polega życie? Na ciągłej ucieczce? A nie lepiej stanąć przed lustrem i powiedzieć na głos: mam problem i chcę go rozwiązać? Potrzebujesz dodatkowego wsparcia? Służę radą i to za free. Jestem wysokiej klasy specjalistą, seksuologiem z powołania, a Sigmund Freud jest moim idolem. Niezależnie od tego czy masz dwadzieścia czy sześćdziesiąt lat, dzięki moim wskazówkom uporasz się ze swoim problemem. Staniesz się prawdziwym samcem. Pewnym siebie i otwartym na nowe znajomości, a w tym również na eksperymenty seksualne. 😉 Jesteś gotowy? Zaczynamy!

Walka z kompleksami czas start! 

Na początek pokażę Ci autentyczne zdjęcie mojego podpieczonego. Na początku miał opory, nie chciał żebym je tu zamieszczał. Ale na szczęście przemyślał sprawę. W końcu nie widać tutaj jego twarzy, a penisa….. którego metamorfoza… Cóż… Robi wrażenie.

Zachęcony efektami? Zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Robert to chłopak po przejściach. Od lat zmagał się z kompleksem małego penisa. W gimnazjum był obiektem prześmiewczych żartów, w liceum wołali na niego “mały” (w kwestii wyjaśnienia ma 190 cm wzrostu 😉 ), a na studiach pene pequeño (mały penis)- studiował iberystykę. Nigdy w życiu nie miał dziewczyny, na studniówkę poszedł z siostrą. Po prostu, wiedział że prędzej czy później dojdzie do zbliżenia… Nie chciał się skompromitować. Dopiero kiedy rodzina i znajomi zaczęli go uważać za geja, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Próbował wielu metod. Pompka do penisa, ekspander, żele, maści, kremy na powiększenie penisa. Efekty były marne – chwilowe lub żadne. Często opatrzone skutkami ubocznymi – wysypką czy opuchlizną. Dopiero, kiedy trafił na Member XXL  osiągnął dokładnie taki efekt, na jakim mu zależało.

  • Marne 10 cm zamienił na pożądane 18 cm!
  • Zwiększył obwód członka o 54%!
  • Ma twarde i silne wzwody – może się kochać pięć razy pod rząd!
  • Stał się bardziej odważny w kontaktach damsko-męskich – żadna kobieta nie jest w stanie mu się oprzeć! 

Rezultaty Roberta to żaden ewenement!

To zasługa wieloletnich badań oraz eksperymentów przeprowadzonych przeze mnie oraz przez moich kolegów z branży medycznej. Nie powiem, było naprawdę bardzo ciężko. Brakowało chętnych do testów. W sumie to nawet się nie dziwie. Większość mężczyzn obawiało się skutków ubocznych. Nie wiem czy wiesz, ale w trakcie operacji powiększania penisa może dojść do uszkodzenia prącia, co skutkuje dożywotnim brakiem seksu!!! Na szczęście w przypadku Member XXL  jest to niemożliwe. To preparat najwyższej jakości, będący efektem pięcioletnich badań!

Member XXL wyniki badań

Zanim wpuściliśmy Member XXL do obiegu przeprowadziliśmy eksperyment na grupie 90 mężczyzn w wieku od 22 do 50 lat. Jednym z uczestników był mój podopieczny Robert, którego historię poznaliście w poprzedniej części tekstu. Eksperyment trwał 12 tygodni. W tym czasie część panów zażywała placebo, a część Member XXL . Po upływie 3 miesięcy przyszedł czas podsumowań. Okazało się, że respondenci suplementujący wyżej wymieniony preparat powiększyli swoje członki średnio o 5 cm!

Member XXL skład

Skuteczność działania Member XXL  idzie w parze z naturalnym składem. Formuła preparatu bazuje na substancjach pochodzenia roślinnego, całkowicie bezpiecznych dla naszego organizmu, które nie tylko przyczyniają się do powiększenia penisa ale również do usprawnienia czynności seksualnych!

  • Twarde i silne erekcje
  • Wydłużenie czasu trwania stosunku
  • Wzrost libido

Member XXL efekty

Wielu mężczyzn zastanawia się czy efekty kuracji Member XXL są trwałe. Moja odpowiedź brzmi: tak. Tabletki należy stosować aż do momentu osiągnięcia zadowalających efektów – u jednych będzie to miesiąc, u jednych dwa.
W każdym razie nie dłużej niż 90 dni. Po upływie tego czasu należy zakończyć kurację. Teraz tylko pozostaje cieszyć się z nowego penisa i zaopatrzyć się w Kamasutrę.:D Praktykować, praktykować i jeszcze raz praktykować! 😀

Member XXL opinie

Możesz przepuścić powyższe słowa przez palce, ale nie gardź proszę opinią Roberta. Przeczytaj ją proszę uważnie i wyciągnij wnioski.

Witam wszystkim panów zmagających się z kompleksem małego penisa. Wiem, że czekacie na moją opinię. Nie jestem dobry w pisaniu, dlatego z góry przepraszam za składnie. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Skupię się na tym, co najważniejsze zarówno dla mnie jak i dla Was… Czyli na działaniu Member XXL. Nie powiem, miałem pewne obawy, co do kuracji tym produktem. Wcześniej stosowałem Titan Gel, Xtrasize – efekty były marne. Obarczone świądem, pieczeniem i wizytą u dermatologa…. Ale w końcu się przełamałem.. Czy żałuję? Nie! Member XXL zmienił moje życie. Dosłownie i w przenośni! Z zakompleksionego, bezwartościowego chłopca stałem się pewnym siebie mężczyzną. W końcu zacząłem unikać kobiet, a przede wszystkim seksu. Proszę Was, nie popełniajcie mojego błędu. Nie zwlekajcie z zakupem Member XXL, nie marnujcie najlepszych lat! Dzięki tym tabletkom penisa wielkości fistaszka zamieniłem na prawdziwego pytona! Jestem w 100% zadowolony z efektów, które są trwałe!!! Pomimo tego, że kuracje Member XXL zakończyłem dwa lata temu, rozmiar pozostał bez zmian! Jestem w 100% zadowolony z mojego życia intymnego! Podobnie zresztą jak moja partnerka, która twierdzi że nigdy wcześniej nie spotkała się z takim okazem…. 😉 Dobrze, że nie wie czyja to zasługa :D” 

Decyzja należy do Ciebie 

Spokojnie, nie będę Cię namawiać do zakupu Member XXL. Nie po to tutaj jestem. Moja misja sprowadzała się do zaprezentowania skutecznej metody na powiększenie penisa. Uważam, że wykonałem ją w 100%. Teraz Twój ruch. Możesz podjąć wyzywanie Member XXL lub dalej siedzieć w domu i użalać się nad swoim losem. Decyzja należy do Ciebie.

Powodzenia!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*