Najczęstsze fantazje seksualne kobiet – przekonaj się o czym marzy Twoja partnerka!

Niektórym z nas wydaje się, że największym marzeniem kobiety jest torebka Gucci lub szpilki Louis Vuitton. Nic bardziej mylnego. Większość zadowoli udany seks. Tymczasem wygląda na to, że zaspokojenie potrzeb materialnych przychodzi nam znacznie łatwiej niż tych fizycznych. Z najnowszych sondaży wynika, że aż 70% Polek narzeka na jakość swojego życia seksualnego! Kryzys dotyczy przede wszystkim kobiet będących w stałych związkach, w których namiętność i pożądanie zostają zastąpione nudą i przewidywalnością. Nasze partnerki mają pewno rodzaju wyobrażenia na temat tego, jak powinien wyglądać udany seks. Z jednej strony marzą o długiej grze wstępnej, z drugiej oczekują stosunku niczym z filmu porno…. Nikt nie mówił, że będzie łatwo!

Fantazje seksualne 

W niektórych środowiskach budzą zgrozę, są przejawem niedojrzałości, a nawet grzechem! Ortodoksyjni twierdzą nawet, że są objawem choroby psychicznej! Bzdura! Fantazje seksualne są naturalną częścią ludzkiej osobowości! Źródłem wartościowej inwencji oraz siły twórczej, pozwalającej przekraczać granice! Dzięki nim budujemy relacje, odkrywamy to co nieznane. Fantazje seksualne odzwierciedlają naszą osobowość. Seksuolodzy twierdzą, że osoby ekstrawertyczne mają bardziej pikantne marzenia w porównaniu do introwertyków. Aczkolwiek nie jest to regułą. Wiecie jak to jest, cicha woda brzegi rwie. 😉

Dzięki fantazjom jesteśmy w stanie przeanalizować swoje emocje. Dowiedzieć się za czym tęsknimy. Jeśli marzysz o szybkim numerku w toalecie, być może brakuje Ci adrenaliny lub emocji w seksie. Zatem zamiast kolejnego stosunku pod kołdrą, zaproponuj ten na kuchennym blacie czy w wannie.

Damskie i męskie fantazje seksualne

Kobieta i mężczyzna różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale również postrzeganiem rzeczywistości. Dlatego nasze fantazje są całkowicie odmienne.

  • Panie marzą o mężczyźnie przy którym poczują się wyjątkowe
  • Panowie śnią o jednej, konkretnej kobiecie – aktorce, koleżance z pracy czy sąsiadce

Najczęstsze fantazje seksualne 

Odkąd do kin wszedł film Pięćdziesiąt Twarzy Greya, Polki zaczęły otwarcie mówić o seksie. Nie wstydzą się swoich pragnień i fantazji, co oczywiście bardzo nas cieszy! Chociaż z drugiej strony, napawa lękiem. Czy będziemy w stanie zaspokoić ich potrzeby?

Seks w miejscu publicznym

Okazuje się, że nie brakuje kobiet które chętnie puściłby wodzę fantazji w miejscu publicznym. Lokalizacji nie brakuje: park, basen, plaża, biuro, miejska toaleta.

Przebieranki

Nie tylko my marzymy o seksownym stroju pielęgniarki. Kobiece zamiłowanie do zakupów znajduje odzwierciedlenie właśnie w tej fantazji.

Żądza władzy

Kobiety pragną dominacji. Chętnie dadzą się przykuć do łóżka czy związać pasami. Zachowując jednocześnie granice zdrowego rozsądku. Przemoc nie wchodzi w grę.

Trójkąt

Zaskoczeni? Ja również. Nie raz, nie dwa dostałem burę za to, że obejrzałem się za jakąś babeczką na ulicy. Tymczasem okazuje się, że moja partnerka nie pogardziłaby trójkątem! O seksie grupowym fantazjuje wiele kobiet. Aczkolwiek nie łudź się, że w Twoim łóżku znajdzie się miejsce dla sąsiadki.

Niespodzianka

Kobiety kochają niespodzianki – również te erotyczne. Jeżeli do tej pory kochaliście się tylko wieczorem, pora to zmienić. Obudź swoją partnerkę nad ranem i przejmij inicjatywę! A propo’s! Podobno godzina 5.48 to najlepsza pora na seks! Koniecznie musisz to sprawdzić!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*