Najlepsza pora na seks. Sprawdź kiedy się kochać!

Najczęściej uprawiamy seks w weekendy, pomiędzy godziną 21 a 24. W pozostałe dni tygodnia nie zawsze mamy czas na miłosne uniesienia. Praca, domowe obowiązki, wczesne pory wstawania. Tymczasem, zdaniem naukowców to nie jest najlepszy moment na intymne igraszki!

Najlepszy czas  na seks

Uwaga, uwaga! Będziecie mocno zdziwieni. Od tego momentu, zacznijcie nastawiać budzik na godzinę 5.48! Okazuje się, że właśnie o tej porze dnia stężenie testosteronu jest najwyższe. Istotną rolę odgrywa również wschód słońca. Poranne promienie pobudzają nasz organizm do działania. Dodają energii i sprzyjają kontaktom fizycznym. Niestety do tanga trzeba dwojga. Organizm kobiety funkcjonuje zupełnie inaczej. U niej, hormony dopiero budzą się do życia. Są tłumione przez odpowiedzialną za senność melatoninę. Dopiero ok. godziny 8.00 są gotowe na miłosne zbliżenia.

Kompromis 

Kobiety mają pierwszeństwo. Spróbujmy się do nich dostosować. Poranny seks (pomiędzy godziną 8 a 9) w pozycji na łyżeczkę usatysfakcjonuje obie strony.

Godzina 11

Większość z nas jest wtedy w pracy, więc seks nie wchodzi w grę. Chociaż może…. Jakiś szybki numerek czy coś w tym stylu? Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, postaraj się rozbudzić żądze swojej partnerki. Pikantny sms, wymowne zdjęcie…. Inwencja należy do Ciebie.

Godzina 14

Planujesz powiększyć rodzinę? Kochaj się o godzinie 14! O tej porze dnia Twój organizm produkuje najwięcej spermy, która jak wiadomo jest niezbędna do zapłodnienia.

Godzina 17

O tej porze wskazane są wszelkiego rodzaju pieszczoty. Najprościej mówiąc, popularny petting – forma aktywności seksualnej, która nie kończy się stosunkiem.

Godzina 20-21

To idealny moment na łóżkowe eksperymenty. Oboje jesteście po pracy. Zasługujecie na odrobinę relaksu.

Seks a pora roku 

Przypuszczam, że ta informacja będzie dla Was równie zaskakująca co poprzednia. Okazuje się, że najlepszą porą roku na seks jest zima! Nie wiem jak Wy, ale ja byłem przekonany że jest nią lato. Ciepłe dni sprzyjają zawieraniu nowych znajomości. 😉 Natomiast zimne romantycznym wieczorom spędzonym przy blasku kominka w towarzystwie drugiej połówki…. 😉

Seks a dzień tygodnia 

Niezależnie od godziny czy pory roku, nie zabieraj się do łóżkowych podbojów w drugi dzień tygodnia. Wtorki to prawdziwe przekleństwo! Z jednej strony żyjemy jeszcze weekendem, a z drugiej wdrażamy się w obowiązki nadchodzącego tygodnia. Spokojnie, nie panikuj. Wszystko nadrobisz w czwartek! To właśnie na ten dzień przypada największy poziom ekscytacji seksualnej. Obiecaj mi, że dobrze ją wykorzystasz!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*