Navitin – na płodność i potencję. Sprawdź czy działa!

Mówi się, że prawdziwy facet powinien zbudować dom, posadzić drzewo i spłodzić syna. O ile dwie pierwsze rzeczy są zależne od nas samych, to ta ostania nie do końca… Oczywiście istnieje cała lista sposobów, które teoretycznie mają zapewnić urodzenie syna.

  • Uprawianie seksu w dniu owulacji lub dzień po niej.
  • Dieta bogata w sód i potas (ogórki, pietruszka, ziemniaki, pomidory, suszone owoce), a uboga w magnez i wapń.
  • Mężczyzna, który chce spłodzić syna powinien o siebie dbać! Nie palić papierosów, unikać alkoholu, regularnie uprawiać sport oraz zdrowo się odżywiać.
  • Niektóre pozycje seksualne mogą mieć wpływ na płeć dziecka, np.klasyczna z uniesionymi nogami.

Bez względu na stosunek do tego typu zaleceń, jedno jest pewne: mężczyzna zmagający się z zaburzeniami erekcji nie będzie mógł ich przetestować! Mało tego! Presja związane z rozwojem osobistym, pracą, chęcią założenia rodziny może tylko pogłębiać ten problem! Czy wizyta u lekarza to konieczność? Czy naturalne sposoby mają sens? Przypuszczam, że tak.. Nie bez powodu produkuje się coraz więcej leków na potencję dostępnych bez recepty. Jednym z nich jest Navitin.

Navitin – na płodność i potencję

Navitin jest to jedyny suplement diety na rynku, który dba nie tylko o męską potencję, ale również o płodność! Ma naturalny skład oraz przystępną cenę. Jedno opakowanie kosztuje 30 złotych i wystarczy na przeprowadzenie dziesięciodniowej kuracji. Niestety nie udało mi się znaleźć informacji na temat tego, czy morwa biała zawarta w tabletkach Navitin jest w stanie podnieść naszą sprawność seksualną… To samo tyczy się nieszpułki zwyczajnej… Odpowiedź na nurtujące mnie pytania uzyskałem czytając komentarze w Internie, które aż krzyczą, że Navitin nie działa!!

Muszę Wam napisać, że zainteresowała mnie ta pierwsza wypowiedź. Nigdy nie słyszałem o preparacie Eron Plus. Pewnie dlatego, że nie dostaniemy go w aptece. A tym bardziej nie zobaczymy reklamy w telewizji! Ewentualnie można zajrzeć na stronę producenta klik. Ja tak zrobiłem. I w ten sposób kupiłem serię produktów, które miały zadbać o moją potencję. Wydałem 179 złotych i miałem nadzieję, że w końcu pozbędę się problemów z erekcją. Szanse na wyleczenie były naprawdę duże. Wszystko dzięki dwukierunkowemu działaniu kuracji.

  • Eron Plus – usuwa przyczynę zaburzeń erekcji
  • Eron Plus Before – stymuluje sprawność seksualną

Eron Plus łykałem przez miesiąc. Po upływie tego czasu przyszedł czas na test! Postanowiłem przerwać abstynencję seksualną i sprawdzić, czy coś się zmieniło. Wnioski? Zmieniło się! I to dużo! Dzięki Eron Plus odzyskałem utraconą sprawność seksualną! Mam długą i silną erekcję. Taką, jak nigdy wcześniej! Oprócz tego mam więcej energii i generalnie lepiej się czuję. Nie wiem, czy Eron Plus zadziałał na moją płodność, bo nie planuje jeszcze dzieci… Ale za jakiś czas..kto wie. Zobaczymy. Dla podtrzymania efektów kuracji, zamówiłem jeszcze jedną serię. Tym razem z rabatem – 20%. Znajdziecie go tutaj. Powodzenia!

2 Komentarze

  1. Myślałem, że dzięki tabletkom Navitin nabiorę wiatru w żagle – odzyskam silne erekcje i w koncu uda mi się spłodzić syna.. Niestety tak się nie stało.. Stosowałem ten preparat przez 2 miesiące – żadnych efektów..

    • może warto się przebadać? wybrać się do jakiejś kliniki na specjalistyczne badania? wiem, że nam facetom trudno przyjąć ten fakt na klatę, ale lepiej sprawdzić niż żyć w niepewnosci….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*