Orgasm Control – odzyskaj kontrolę nad swoją męskością!

Seks zaprząta umysł mężczyzny średnio 19 razy dziennie. Tymczasem kobiety myślą o nim zaledwie 10 razy dziennie. Czyli praktycznie dwa razy mniej! Podobne dysproporcje międzypłciowe dotyczą pożądania. Kobiece pożądanie zaczyna się miedzy uszami, a nasze między nogami. Doskonale widać to w orgazmie.

 • 4 minuty – tyle dzieli Cię od osiągnięcia błogiego stanu uniesieniaR

Twoja partnerka musi przebyć nieco dłuższą drogę – 11 minut. Prawdziwemu facetowi w łóżku powinno więc zależeć nie na tym, aby osiągnąć erekcję jako taką, a na tym by doświadczyć jej we właściwym czasie – takim, który przyniesie satysfakcję obojgu partnerom. Niestety, męski penis jest kapryśnym narządziem. Nie zawsze działa tak,  jakbyśmy sobie tego życzyli. Robin Williams świetnie to podsumował.

Przedwczesny wytrysk

Definiowany jako niezdolność powstrzymania ejakulacji przed doznaniem przyjemności lub przed zaspokojeniem partnerki. Według różnych szacunków, problem ten dotyka od 4 do 39 proc. mężczyzn. Przyczyn przedwczesnego wytrysku upatruje się m.in. w długotrwałym stresie, który potrafi w skuteczny sposób przejąć kontrolę nad męskim penisem. Tak samo zresztą jak: cukrzyca,  miażdżyca czy nadczynność tarczycy.

Przedwczesny wytrysk = przedwczesny koniec życia seksualnego?

Niekoniecznie.  Z każdego sprintera można zrobić długodystansowca. Pytanie brzmi: jak? Ćwiczenia, specjalistyczna dieta, a może tabletki? Ostatnia metoda cieszy się największą popularnością. Jest prosta w stosowaniu, a jedyne czego od nas wymaga to regularność. Tylko, co łykać? Co stosować, żeby widzieć efekty? Dylemat, który zaprząta głowę niejednego mężczyzny.

Jak go rozwiązać? Przetestować wszystkie wyżej wymieniowe preparaty? To nie jest dobry pomysł. No chyba, że zdrowie Twojej wątroby jest Ci obojętne… Kupić ten sprawdzony i skuteczny? Bingo! Tylko który? Pierwszy od góry? Spróbujmy!

Orgasm Control

Nazwa adekwatna do przeznaczenia. Orgasm Control to preparat stworzony z myślą o mężczyznach zmagających się z przedwczesnym wytryskiem. Występuje w formie tabletek, żelu oraz kremu.

Orgasm Control – działanie

 • opóźnia wytrysk
 • wydłuża czas trwania stosunku seksualnego nawet o 30 minut
 • poprawia jakość nasienia
 • wzmacnia wytrysk

Orgasm Control – skład

Orgasm Control swoje wielopłaszczyznowe działanie zawdzięcza bogatemu składowi, zawierającemu naturalne ekstrakty roślinne. Znajdziemy tutaj między innymi: dzięgiel chiński, lucernę siewną czy jeżówkę purpurową.

Orgasm Control – cena

 • Orgasm Control Gel – 79,90 zł
 • Orgasm Control Tabletki – 124 zł
 • Orgasm Control Spray – 59,90 zł

Orgasm Control w praktyce. Poznaj opinie mężczyzn!

Seks odgrywa znaczącą rolę w życiu każdego mężczyzny. Tak samo, jak czas i pieniądze. Nikt z nas nie lubi ich marnować – zwłaszcza na nieskuteczne suplementy diety. Dlatego przy  wystawianiu oceny końcowej tabletkom Orgasm Control, kierowaliśmy się przede wszystkim opiniami znalezionymi w sieci. Te zamieszczone na oficjalnej stronie producenta mogą mieć niewiele wspólnego z prawdą lub wprowadzać w błąd.

Okazuje się bowiem, że sprawa cudownej skuteczności Orgasm Control posiada drugie dno.  Otóż środek ten działa tylko w pakiecie – tabletki stosowane w połączeniu z żelem oraz sprayem. Chociaż tak naprawdę, jednorazowe efekty ciężko nazwać działaniem…

Jedna jaskółka wiosny nie czyni…

Tak można podsumować działanie Orgasm Control. Jedna pełna erekcja nie świadczy o udanym życiu seksualnym. Do pełni szczęścia potrzebujemy regularnych, długotrwałych stosunków! A Orgasm Control nie jest w stanie ich zapewnić.  Na szczęście do wyboru mamy jeszcze kilka innych preparatów. W tym popularny Eron Plus.

Czy widzicie to samo co ja? Ponad 4 tysiące głosów. Dokładnie tyle samo osób wzięło udział w zeszłorocznym Półmaratonie Warszawskim. Z tą małą różnicą, że w tym dotyczącym stosowania
Eron Plus każdy mężczyzna był zwycięzcom!
To pierwszy preparat na rynku, który kompleksowo dba o męską erekcję.

 • Eron Plus – troszczy się o nią na co dzień. Bezpowrotnie eliminuje przyczyny zaburzeń erekcji.
 • Eron Plus Before – zażywany na 2 godziny przed stosunkiem, bezpośrednio stymuluje erekcję i wydłuża czas trwania orgazmu.

Decydując się na zakup serii preparatów  Eron Plus nie musisz płacić za każdy preparat z osobna. Kupujesz je w pakiecie – i to w bardzo atrakcyjnej cenie – 189 zł. To o 75 zł mniej w porównaniu do Orgasm Control! Warto również wspomnieć o atrakcyjnych promocjach – 2 sztuki + 1 jedna gratis, 2 sztuki + 3 gratis. Wybierz opcję dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Ty też możesz przejąć kontrolę nad swoim orgazmem i stać się 100% mężczyznom. Spróbuj, a nie pożałujesz.
Seria Eron Plus jest objęta 90 dniową gwarancją zwrotu – kupujesz bez ryzyka!

 

6 Komentarze

 1. Wczoraj pierwszy raz użyłem Eron Plus i wygląda na to, że tabletki zadziałały. Na początku miałem trochę obaw, bo moje tętno poszło do góry, ale teraz po jakiś 15 minutach wszystko się unormowało. Tabletki spełniało swoją funkcje. Dają mocne i silne orgazmy.

 2. Nie jestem zwolennikiem łykania tabletek, a brak seksu znaczaco mi doskwierał, dlatego zdecydowałem się na zakup Orgasam Control. Liczyłem na poprawę potencji i dłuższe orgazmy. Kupiłem jedno opakowanie i wybrałem, co do ostatniej kapsułki. Szczerze mówiąc nie widze efektów… Straciłem pieniądze i czas. Zdecydowanie odradzam.

 3. Cóż…. Od łykania Orgasm Control nie umarłem. W przeciwnym razie nie pisałbym tego komentarza, ale z seksem nadal jest do bani. Kończe zanim zdążę zacząć….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*