Penis – sprawdź, czy wiesz wszystko na jego temat!

Penis, czyli niezwykle wdzięczny temat do rozmów – nie tylko wśród mężczyzn, ale również wśród kobiet. Bez względu na płeć, interesuje nas zazwyczaj jedno – jego rozmiar. Tak jakby inne jego aspekty nie miały znaczenia! Pora poszerzyć horyzonty, poznać najbardziej interesujące fakty na temat tego, co nosimy w spodniach. Będziecie zaskoczeni tym, co tutaj przeczytacie!

Fakt nr 1

Wyraz “penis” pochodzi z języka łacińskiego i w dosłownym tłumaczeniu oznacza “ogon”. Aczkolwiek warto zaznaczyć, że nie jest to jego jedyny przydomek. Ma ich kilka, jak nie kilkanaście. Ciężko zliczyć! Do najbardziej popularnych zalicza się:

  • fallus
  • pekator
  • wacek
  • gwizdek
  • fajfus
  • siurak
  • fujara
  • ch*j
  • siusiak

Fakt nr 2

Niemieccy naukowcy twierdzą, że istnieją dwa rodzaje penisów. Jedne wydłużają się i rozszerzają w trakcie wzwodu, a drugie praktycznie w ogóle nie zmieniają swojego rozmiaru gdyż z natury są duże. Niestety aż 70% z nas jest w posiadaniu, że tak powiem wersji podstawowej…

Fakt nr 3

Najbardziej wrażliwa część penisa to żołądź.

Fakt nr 4

Penis rośnie do 20-go roku życia!

Fakt nr 5

Używki, takie jak: papierosy, alkohol czy narkotyki mogą zmniejszyć rozmiar penisa! Uzależnieni mogą zaobserwować nawet 2-centymetrowe braki!

Fakt nr 6

Właścicielem największego penisa na świecie jest  Roberto Esquivel Cabrera – 54-letni mieszkaniec Meksyku.

Fakt nr 7

Smak/zapach spermy jest uzależniony od naszej diety – im zdrowiej jesz tym lepiej smakujesz.

Fakt nr 8

Orgazm statystycznego Kowalskiego trwa zaledwie 6 sekund! A u kobiet aż 24, czyli trzy razy dłużej! I gdzie tu sprawiedliwość?

Fakt nr 9

Lekkie zakrzywienie penisa jest czymś całkowicie normalnym. Rzadko który członek jest idealnie prosty!

Fakt nr 10

Średnia długość penisa w Polsce plasuje się na poziomie 13,4 cm.

Fakt nr 11

Męski punkt G jest umiejscowiony w gruczole krokowym. Stymulacja tego miejsca gwarantuje niezapomniane doznania erotyczne.

Fakt nr 12

Hiszpańscy naukowcy twierdzą, że przystojni mężczyźni mają silniejsze plemniki w porównaniu do tych którzy nie mogą pochwalić się atrakcyjnym wyglądem.

Fakt nr 13

Mężczyźni nie potrzebują czułości czy bliskości do osiągnięcia orgazmu, a jedynie sprawnego rdzenia kręgowego!

Fakt nr 14

Jesteś niezadowolony z rozmiaru swojego członka? Narzekasz na swoje 13 cm. Pomyśl o mężczyznach zmagających się z mikropenisem – rzadką występującą wadą rozwojową sprowadzającą się do posiadania członka wielkości fistaszka – dosłownie i w przenośni. Otóż jego długość nie przekracza 4 cm w stanie wzwodu!!!

Fakt nr 15

Przeciętny Kowalski doświadcza 20 wzwodów dziennie!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*