Phallomax – tabletki na powiększanie penisa. Moja opinia!

Kompleks małego penisa – jeszcze jakiś czas temu myślałem, że ten temat mnie nie dotyczy. Oczywiście zdawałem sobie sprawę z tego, że moje przyrodzenie nie ma rozmiaru XXL.. Aczkolwiek myślałem, że jest całkiem nieźle… W takim przekonaniu żyłem do czasu. Do czasu, kiedy usłyszałem, że jestem beznadziejny w łóżku i to nie ze względu na brak techniki, a długość penisa!!! Usłyszałem to od dziewczyny z którą byłem kilka lat!!! Nie mam pojęcia, co się stało!!! Poznała innego faceta? A może zrobiła to specjalnie, bo nie wiedziała, jak zakończyć ten związek. Doesn’t matter!! Postanowiłem sprawdzić, czy z moim penisem rzeczywiście jest aż tak źle. Pomógł mi tym poniższy wykres.

Niestety moja była miała rację… Długość mojego penisa nie mieści się nawet w średniej!!! Byłem załamany… Aczkolwiek jednocześnie zmotywowany!!! Oczywiście nie na tyle, aby zdecydować się na operację, ale na zakup jakiegoś preparatu? Owszem. Sięgnąłem po Phallomax – tabletki, dzięki którym można nie tylko powiększyć penisa, ale również poprawić potencję. Opinie na temat tego preparatu są podzielone. Jedni zachwalają, a drudzy – wręcz przeciwnie! Twierdzą, że Phallomax jest do niczego!

 

Do zakupu przekonał mnie jego skład – w pełnie naturalny, a więc bezpieczny. W jednej kapsułce znajdziemy mix popularnych afrodyzjaków, takich jak:

 • Tribulus Terrestris (buzdyganek naziemny),
 • L-Arginina,
 • Muira Puama (drzewo potencji),
 • Saw Palmetto (palma sabalowa),
 • Siberian Ginseng (eleuterokok kolczasty)

Zgodnie z zaleceniami producenta brałem dwie tabletki dziennie. W trakcie pierwszych tygodni kuracji, zachowałem wstrzemięźliwość seksualną – po prostu wolałem uniknąć kompromitacji..A niestety prawdopodobieństwo wystąpienia takiej sytuacji było bardzo wysokie!! Pomimo regularnego stosowania preparatu Phallomax nie zaobserwowałem żadnych efektów… Moje libido dalej sięgało zera, a rozmiar penisa? W dalszym ciągu poniżej średniej. Nie wiedziałem co robić. Kupić następne tabletki? A może nic robić? W końcu małe jest piękne…. No ale, chyba nie w tym przypadku.
Postanowiłem dać ostatnią szansę medycynie i zamówiłem preparat Member XXL. Co prawda ma podobny skład do Phallomaxu, ale opinie zupełnie inne. W 100 % pozytywne! Cena? Identyczna. 159 złotych za jedno opakowanie. Czas kuracji? Również taki sam – 30 dni. Efekty? Zupełnie inne!
W przeciwieństwie do preparatu Phallomax, Member XXL działa! Pierwsze efekty zauważyłem już po niecałych 3 tygodniach! Mój penis stał się bardziej grubszy i twardy! A po miesiącu odnotowałem wzrost rzędu 4 cm!!! Po dwóch miesiącach 8 centymetrów!!! Jestem bardzo zadowolony z tego, co udało mi się osiągnąć dzięki tabletkom
Member XXL!!!! Nie spodziewałem się aż tak dobrych efektów. Zwłaszcza, że stosowanie preparatu Phallomax o praktycznie identycznym składnie nie przyniosło żadnych rezultatów! Już nie mogę się doczekać, kiedy przetestuje “dzieło”
Member XXL w praktyce…. 😀 Trzymajcie kciuki!!!!

 

24 Komentarze

 1. Niestety muszę dodać swoje trzy grosze do negatywnych opinii na temat preparatu Phallomax. Niestety nie pomógł mi powiększyć penisa, a dodatkowo doprowadził do wielu skutków ubocznych, o których wolałabym zapomnieć. Niestety walczę z nimi do dzisiaj, wiec będzie cięzko…

  • Mam takie samo zdanie. Brak efektów i mnóstwo skutków ubocznych… U mnie zaczęło się od problemach z ciśnieniem – skakało, jak szalone!! A skończyło na kołataniu serca i dusznościach!!!

   • Niestety przy takich preparatach bardzo często występują skutki uboczne… Dokładnie takie o jakich piszesz. Przy środkach na zaburzenia erekcji jest to samo….

 2. Jeszcze parę lat temu stosowanie takich preparatów było nie do pomyślenia.. Tabletki na powiększanie penisa??? Te na powiększanie piersi można zrozumieć, ale żeby facet lykał takie coś?? W dzisiejszych czasach to norma. Każdemu zależy na dobrym wyglądzie… Nie tylko zewnętrznym. W końcu seks scala związek, a z małym penisem nie można poszaleć… Zdecydowałem się na zakup Eron Plus i nie żałuje. To żaden wstyd, że chcemy poczucć się lepiej i mieć większą satysfakcje z życia intymnego. Na mnie podziałał…

   • ja też nie… z kompleksem małego penisa walczę od gimnazjum. mam na tym punkcie obsesje – do tego stopnia, że wstydze się chodzić w gaciach po mieszkaniu! na początku próbowałem różnych ćwiczeń, później kupiłem ekstender i nic lipa – narobiłem sobie obtarć i nic poza tym…

    • u mnie jest to samo – zacząłem studia i mieszkam z samymi kolesiami. wszyscy paradują po mieszkaniu w samych slipach, a wiecznie w jeansach. nawet w dresach widać, że nie mam nic w majtkach… wiem, że to co pisze brzmi żałośnie, ale taka jest prawda. wszyscy gadają o swoich podbojach seksualnych, a ja nawet nie mam co powiedzieć.. zgadnijcie dlaczego….

 3. Mnie ten cały Phallomax nie pomógł, a stosowałem go przez pół roku. Nie mam czasu dalej go brać i łudzić się, że coś pomoże… I tak byłem cierpliwy.

 4. Phallomax to tabletki do których z pewnością nigdy więcej nie wrócę. Zainwestowałem w trzy opakowania i jak myślicie czy ten wydatek mi się zwrócił? Absolutnie nie! Żadnego powiększenia!

 5. Jeżeli rzeczywiście macie problem z małym penisem, kupcie Member XXL. Serio. Zanim zdecydowałem się na zamówienie, sporo myślałem. Przede wszystkim nad tym, jak to możliwe że tabletki powiększają penisa?! Teraz już mnie to nie ochodzi. Liczy się efekt, który moim zdaniem jest spektakularny! 4 cm!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*