Pompka do penisa – opis, działanie, stosowanie. Czy warto?

  • Mężczyźni to duże dzieci
  • Mężczyźni dojrzewają do 5 roku życia. Później już tylko rosną

W sieci nie brakuje “zabawnych” aforyzmów na nasz temat, które jak nietrudno się domyślić bawią tylko i wyłącznie kobiety. Nam nie jest do śmiechu. Choć jestem 100% mężczyzną, trudno mi się z nimi nie zgodzić… Zresztą… Poniższe zdjęcie wyraża więcej niż 1000 słów.

W moim garażu stoi SUV. W związku z czym myślę, że jakikolwiek komentarz jest zbędny…

+7 cm centymetrów do długości

Tak – jestem szpanerem. Tak – kocham drogie auta. W ten sposób maskuje swoje kompleksy, a tak konkretnie to jeden – kompleks małego penisa. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to droga donikąd. Prawda, prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw.  Na pierwszy rzut oka wydaje się być całkiem interesującym facetem. Mam na imię Rafał i mam 25 lat. Jestem szczupły, wysoki i dobrze zbudowany. Czar pryska za drzwiami sypialni. Kobiety spodziewają się wielkiego “WOW”, 16-centymetrowego penisa, a w zamian otrzymują fistaszka… Na ich miejscu zrobiłabym to samo. Wyobraźcie sobie taką sytuację. Poznajecie super ekstra laskę, 90-60-90. Ideał! Do czasu… Przekraczacie próg mieszkania, scena niczym z amerykańskiego filmu.  Seks na pralce. Ściągasz z niej bieliznę, a tam surprise. Stanik wypchany skarpetkami….Szczerze mówiąc, wolałabym uniknąć tego typu sytuacji. Być może właśnie dlatego, pomimo mojego wieku nadal jestem prawiczkiem…

Rozmiar nie ma znaczenia…. 

liczy się technika” -tak twierdzą brytyjscy naukowcy. Ciekawe jakiej są orientacji? ;]. Nie wiem jak Wy, ale ja nie dam sobie wcisnąć tego kitu! Owszem, istnieje szereg pozycji seksualnych, które znajdą zastosowanie u mężczyzn zmagających się z kompleksem małego penisa, co nie nie zmienia faktu, że mistrzami Kamasutry to my nie zostaniemy…. A patrząc po sobie, bardzo byśmy tego chcieli. Podobno z każdej sytuacji są dwa wyjścia. Szczerze? Dostrzegam tylko jedno. Powiększanie penisa – na operację mnie nie stać. I nie chodzi tutaj o kwestie finansowe, a…. Będę z Wami szczery – na myśl o szpitalu dostaje gęsiej skórki!

Powiększanie penisa

Wystarczy, że w okno wyszukiwarki wpiszemy hasło: “powiększanie penisa. Przenosząc się tym samym w świat gadżetów erotycznych, na których czele stoi pompka do penisa. Jak działa? Czy jest skuteczna? Czy dzięki niej będziemy w stanie powiększyć swoje przyrodzenie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części tekstu.

Pompka do penisa

Urządzenie specjalnego przeznaczenia medycznego, stosowane w celu powiększenia penisa lub złagodzenia objawów impotencji – przedwczesny wzwód, problem z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji. Mechanizm działania tego typu sprzętu jest bardzo prosty. Niczym nie odbiega od tego zastosowanego w tradycyjnej pompce – rowerowej czy samochodowej. Gdy ciśnienie w oponach jest zbyt słabe, daleko nie zajdziemy. Podobnie jest z penisem. Pojawiają się problemy z osiągnięciem wzwodu lub utrzymaniem erekcji. Pompka zwiększa napływ rozszerza ciała jamiste prącia, zwiększa napływ krwi, co jest równoznaczne z jego optycznym powiększeniem oraz możnością odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego.

Pompka do penisa opinie

Wszystko ładnie, pięknie. Skąd zatem te wszystkie negatywne opinie? Mniej lub bardziej świadomie, zdążyłem już udzielić odpowiedzi na to pytanie. Otóż pompka do penisa daje chwilowe efekty. Powiększa prącie tylko i wyłącznie na czas trwania stosunku seksualnego. U jednych będzie to 10 minut a u innych 15. Później czas pryska, a my zostajemy z członkiem wielkości fistaszka. Tymczasem większości z nas zależy na trwałych efektach, takich którymi będziemy mogli pochwalić się na siłowni czy basenie – ten kto zmaga się z kompleksem małego członka wie co mam na myśli.

Pompka do penisa – alternatywa

Doskonałą alternatywą dla pompki do penisa mogą okazać się tabletki, które w przeciwieństwie do niej dają trwałe efekty. Wiem, bo je stosowałem i chętnie podzielę się z Wami opinią na ich temat!

Tabletki na powiekszenie członka 

Choć na początku myślałem, że to bujda. Taka sama jak pompka do penisa, szybko przekonałem się że jestem w błędzie. Decyzję o zakupie Member XXL podjąłem pod wpływem chwili. Zobaczyłem reklamę, kliknąłem “Zamów Teraz” i tyle mojego. Reszta należała do tabletek, które mu zaskoczeniu okazały się nadzwyczaj skuteczne.

Member XXL efekty

W przeciągu 30 dni udało mi się:

  • powiększyć penisa o 5 cm

A tym samym znieść “celibat”. 😀 Dzisiaj mogę nazwać się 100% mężczyzną, który może pochwalić się nie ponadprzeciętnej wielkości penisem, a co za tym idzie udanym życiem seksualnym.

  • Kocham się pięć razy pod rząd
  • Nie ma problemu z osiągnięciem oraz utrzymaniem wzwodu

Member XXL skład

Z tego co zdążyłem się zorientować, wielu mężczyzn obawia się tego typu suplementów. Chodzi przede wszystkim o ich skład, co w przypadku Member XXL jest zupełnie bezpodstawne. To preparat, którego formuła bazuje na substancjach pochodzenia naturalnego! Nie znajdziemy tutaj niczego podejrzanego!

 

 

Zamów Member XXL z 20% i przekonaj się, jak działa!

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*