Potencja – lekarz – diagnostyka

Podobno mężczyźni myślą tak często o swoim seksie jak kobiety o swojej urodzie. Tak jak one starają się w praktyce ją udoskonalać. Wspomaganie swoich możliwości farmakologicznie, to jakby stosowanie botoksu dla poprawienia urody u kobiety. Co za dużo, to niestety nie zdrowo. Wspomaganie urody czy potencji sztucznie w dłuższym okresie będzie wymagało coraz to większych i większych dawek aż do „przesycenia”, od którego nie będzie odwrotu. Dlatego ważne jest myślenie w rozwiązywaniu tego typu problemów.

Należy sobie uświadomić, że potencja jak i uroda z wiekiem ulegają zmianie. Przez całe życie należy więc dbać o nie.

 

Lekarz a nie Internet

Jeżeli zauważy się zaburzenia w potencji nie należy popadać w rozpacz. Nie powinno się uważać, że ta dolegliwość przekreśla dosłownie wszystko. Nie ma sensu pozwalać sobie aby odebrała na resztę życia całą radość, a co gorsza aby rozpadł się związek. Jeżeli istnieje prawdziwa miłość w związku to każde trudne sprawy przy wsparciu drugiej osoby da się rozwiązać.

Fachowej pomocy należy szukać u lekarzy specjalistów, którzy odpowiednio potrafią zdiagnozować przyczyny powstania problemu i zastosować odpowiednie formy terapii. Wizyta u seksuologa lub androloga niestety należą do krępujących, niemniej jednak warto się na nią zdecydować. Specjaliści znając potrzeby i oczekiwania obu stron znajdą właściwe rozwiązanie. Nie zawsze muszą to być środki farmakologiczne. Niekiedy wystarczy ze swojego życia usunąć, a nawet ograniczyć czynnik powodujący schorzenie i problem zostaje wyeliminowany.

Jeżeli zależy nam na usunięciu poważnego problemu jakim jest brak potencji to nie należy szukać wiadomości na ten temat w najbardziej dostępnym medium jakim jest Internet. W Internecie powinno się znaleźć tylko wskazówkę gdzie szukać fachowej porady.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*