Powiększanie penisa z kremem Max Roar!

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu – autor tego powiedzenia ma na myśli charakter, a ja zupełnie coś innego. Część ciała, którą trudno dostrzec na pierwszej randce. Uprzedzając Wasze domysły, nie są to stopy…. 😉 W końcu prawdziwy szanujące się Polak nosi skarpety do sandałów.

Mam na myśli penisa. Narząd, który bądź co bądź odgrywa istotną rolę w związku – nawet w tym, w którym seks przedmałżeński nie wchodzi w grę. Wielkie plany oczekiwania, a później rozczarowanie. Przyrodzenie wielkości fistaszka, dlatego jestem za tym aby zawczasu sprawdzić to i owo. I choć moje myślenie może wydawać się płytkie i protekcjonalne, nie zmienię zdania. Za to z ogromną chęcią podyskutuje na temat metod powiększania członka.

Rozmiar penisa

Rozmiar penisa to bardzo delikatna. Aczkolwiek spokojnie, nie musisz czuć się skrępowany. Spotkanie w męskim gronie. Sami swoi. Usiądź wygodnie i powiedz mi proszę, co Cię trapi. Długość? Szerokość? A może jedno i drugie? Bez względu na istotę problemu, pomogę Ci go rozwiązać. Spokojnie, nie będę Cię zmuszać do wykonywania jakiś dziwnych ćwiczeń czy używania ekspandera – moim zdaniem są to wysoce niebezpieczne metody, a do tego absorbujące i mało skuteczne. Skupię się na tych, które mogą przynieść wymierne korzyści – czyli na suplementach diety. Porównam działanie kremu i tabletek, a na koniec wybiorę najbardziej skuteczny preparat. Gotowy? Zaczynamy!

Max Roar

Na pierwszy ogień idzie krem Max Roar. Nie powiem bardzo interesująca nazwa. Po przetłumaczeniu na język polski oznacza potężny huk, hałas. Mam nadzieję, że będzie nam dane go zrobić już po pierwszym użyciu. 😉 Oj będzie się działo… 😉 Albo i nie…?

Max Roar skład

Moja żona to druga Chodakowska, chociaż może bardziej Lewandowska? W każdym razie, na maxa wkręciła się w tematykę zdrowego odżywiania. Prawdziwy Eko Świr. Zakupy w supermarkecie to jakieś szaleństwo! Nie powiem, trochę mi się udzieliło. Sam łapię się na sprawdzaniu etykiet. Tak było również w przypadku Max Roar. Po prostu, jako świadomy konsument, chciałem sprawdzić skład. Niestety, nie było mi to dane. Dokładnie przeanalizowałem stronę producenta. Przeczytałem ją od A do Z i nic! Zero! Null! Nie znalazłem żadnej szczegółowej informacji na temat receptury Max Roar!

Max Roar  działanie

Byłem zniechęcony i zniesmaczony, aczkolwiek obietnice producenta nieco złagodziły sytuację. 5 cm w 30 dni! Dokładnie o tyle możemy powiększyć penisa stosując Max Roar!

Max Roar  cena

143 zł za opakowanie – warto zaznaczyć, że jest to cena promocyjna. Mało, dużo? Nie mnie to oceniać. Jak to mówią, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Osobiście byłbym w stanie zapłacić nawet trzy razy więcej. Warunek jest jeden: muszę mieć pewność, że dzięki Max Roar powiększę swojego penisa. Wszystko wskazuje na to, że takiej gwarancji to ja nie dostanę….Przynajmniej od producenta wyżej opisywanego preparatu.
W przypadku Member XXL sprawy mają się całkiem inaczej.

Member XXL

Żadnych niedopowiedzeń, szczera prawda, sama konkrety. Producent Member XXL nie owija w bawełnę. Stawia sprawę jasno. Dzięki tabletkom jesteśmy w stanie:

  • pogrubić i wydłużyć penisa nawet o 9 cm w przeciągu 3 miesięcy
  • poprawić jakość życia seksualnego
  • wzmocnić erekcję
  • pozbyć się problemu przedwczesnego wytrysku

W teorii, Member XXL to preparat stworzony z myślą o mężczyznach zmagających się z kompleksem małego penisa, a w praktyce również o tych którzy nie mogą uporać się problemem impotencji. A zatem śmiało można mówić o wielopłaszczyznowym działaniu. To bardzo dobra wiadomość. Jeden środek, dwie korzyści. To mi się podoba!

Member XXL skład

Tak jak już wcześniej zdążyłem nadmienić, producent Member XXL jest całkowicie szczery z potencjalnymi konsumentami. Nie zataja przed nami składu. Udostępnia pełną listę substancji bazowych, która prezentuje się dokładnie tak: 

Siła natury zamknięta w łatwej do połknięcia kapsułce.

Member XXL opinie

W sieci nie brakuje opinii na temat Member XXL. Panowie chętnie dzielą się doświadczeniami, wymieniają uwagami.

“Zanim trafiłem na Member XXL, myślałem że w życiu nic mnie już w życiu nie czeka. Kuple poznawali dziewczyny, zakładali rodziny, a ja byłem sam jak palec. I to w zasadzie nie z mojej winy, a z winy mojego penisa… Unikałem kontaktów damsko-męskich – wolałem uniknąć kompromitacji. Odważyłem się dopiero wtedy, gdy udało mi się powiększyć to i owo….. 7 cm w dwa miesiące! Dziś już nie wstydzę się tego, co noszę w spodniach! Wręcz przeciwnie! Chętnie z tego korzystam! Kobiety nie narzekają, wręcz przeciwnie! Są zachwycone!”

Michał, 35 lat

Max Roar kontra Member XXL

Zwycięzcy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten kto jest ze mną od początku, zna werdykt. Z drugiej strony nie jestem nauczycielem języka polskiego – nie będę Was zmuszać do czytania. Pro forma napiszę….

 

The winner is Member XXL 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*