Powiększanie penisa

Nie bez powodu mówi się, że mężczyźni myślą nie głową, a penisem. Z badań przeprowadzonych w Ohio wynika, że tematyka seksu zaprząta ich głowy 19 razy dziennie! Przypominam, że doba ma tylko
24 h – z czego 6-7 godzin poświęcamy na sen! Badania wykazały również zależność między częstotliwością myśli erotycznych, a poziomem zadowolenia z wielkości swojego przyrodzenia. Najprościej mówiąc: im większy penis – tym lepszy seks! I nie ma się czemu dziwić. Hasło “rozmiar ma znaczenie” na stałe zagościło w naszej popkulturze. Facetów nie interesuje przeciętność – marzą o penisie długości 17,3 cm. Niestety, my Polacy  jesteśmy wciąż daleko od ideału. Członek przeciętnego Kowalskiego mierzy zaledwie 13, 5 cm – w stanie wzwodu!!!

Od czego zależy rozmiar penisa?

Wbrew powszechnie panującej opinii, rozmiar penisa nie ma nic wspólnego z rozmiarem stopy czy długością nosa.. …Jest uzależniony w głównej mierze od genów. Nie bez znaczenia pozostają również takie czynniki jak stres, wiek,  poziom testosteronu, częstotliwość uprawiania seksu, posiadanie potomstwa, używki czy temperatura otoczenia! Ogólnie znany jest fakt, że członek kurczy się pod wpływem oziębienia – czyt. zimy prysznic czy kąpiel w jeziorze. Oczywiście jest to chwilowy efekt. W przeciwieństwie do tego dotyczącego starzenia się organizmu! Wraz z upływem lat cały człowiek kurczy się oraz wiotczeje – penis również… A zatem jaki jest klucz do posiadania satysfakcjonującej wielkości przyrodzenia?

  • zdrowy styl życia
  • brak nałogów
  • regularny seks

Brzmi sensownie – aczkolwiek dla kobiet, a nie dla mężczyzn! Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez weekendowego wypadu na piwo czy porannego papierosa….

Czy penisa można powiększyć? 

Na szczęście penis jest organem, który można powiększyć! Zbudowany jest bowiem z tkanek, które charakteryzują się bardzo dużą rozciągliwością. Technik, które mają zapewnić efekt “wow” jest całkiem sporo.  Tabletki, kremy, maści, a nawet specjalistyczne urządzenia mechaniczne! Pytanie brzmi: czy wszystkie z nich są skuteczne? Czy pozytywne działanie, aby na pewno nie jest mitem?

Powiększanie penisa 

Najskuteczniejszą metodą  powiększania penisa jest falloplastyka, która kosztuje tyle samo co wysokiej klasy samochód –  2,5 – 4,5 tysiąca euro!!!! Myślę, że każdy facet wolałaby kupić ekstra furę i w ten sposób podbudować swoje ego niż zostawić taką kwotę w gabinecie lekarskim…. Tym bardziej, że tego rodzaju zabieg chirurgiczny niesie ze sobą ryzyko wystąpienia wielu skutków ubocznych! Do najbardziej dotkliwych zalicza się zaburzenia erekcji, które mogą doprowadzić do całkowitej niemożności uprawiania seksu!Oczywiście możemy zdecydować się na mniej inwazyjny sposób – plastykę tłuszczem, którą wykonuje się w celu nie tyle co powiększenia, ale przede wszystkim pogrubienia penisa! Jak już pewnie się domyślasz, polega ona na przeszczepieniu tkanki tłuszczowej z danej partii  ciała, np. z brzucha i wszczepieniu jej pod skórę członka. Niestety tego typu rozwiązanie nie daje trwałych efektów. Tak samo jak, zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Ich rezultatem może być penis powiększony o 4-5 cm z gwarancją sięgającą max. 3 lat użytkowania. 😉 Po upływanie tego czasu zabieg należy powtórzyć!

Zostając w kręgu mechanicznych sposobów na powiększanie penisa, nie mogę nie wspomnieć o tzw. sprzętach przeznaczonych do domowego użytku. Mam na myśli pompki oraz ekspandery. Jak one działają? Bardzo prosto!

  • Pompka – nakładasz ją na penisa, a następnie pompujesz do uczucia optymalnego stanu próżni w którym zostawiasz go na kolejne 15 -20 minut. Po upływie tego czasu możesz cieszyć się przyrodzeniem w rozmiarze XXL. Niestety jest to efekt chwilowy…. Zazwyczaj znika po upływie kilku godzin.
  • Ekspander – to bardzo proste i dyskretne w użytkowaniu urządzenie. Jego działanie sprowadza się do stymulacji wzrostu tkanki komórkowej odpowiedzialnej za rozmiar członka. Pierwsze efekty działania ekspandera można zauważyć po 4 tygodniach codziennego, kilkugodzinnego noszenia. Aczkolwiek seksuolodzy twierdzą, że tego typu urządzenia mają bardzo wątpliwą skuteczność. W celu potwierdzenia tego faktu, zamieszczam wypowiedź doktora Karola Kaziród-Wolskiego. 

W obrębie wymienionych przeze mnie technik, największą  popularnością cieszą się tabletki. Swój sukces zawdzięczają ponadprzeciętnej skuteczności. Ponad 90% mężczyzn stosujących tego typu środki, zauważa znaczącą poprawę. Wzrost rzędu 6-7 cm w skali czasowej trzech miesięcy! Oprócz tego obserwują również poprawę życia seksualnego – dłuższe i silniejsze erekcje oraz wzmożony popęd seksualny. Pozostając w temacie suplementów diety, nie można nie wspomnieć o kremach oraz maściach na powiększenie penisa. Niestety ich efektywność jest taka sama, jak tych mających na celu zmienić rozmiar piersi…. Zapytajcie swoje kobiety, co uważają na ten temat….. Działają dokładnie tak samo, jak popularne lubrykanty. Zwiększają doznania seksualne, ale nie mają wpływu na rozmiar naszego penisa.

Na koniec to co, my Polacy lubimy najbardziej – czyli darmowe sposoby na powiększenie penisa. Wśród nich prym wiedzie: jelqing. Jest to metoda przypominająca w pewnym stopniu masturbację. Zresztą nie bez powodu nazywana jest “dojeniem penisa”. Jej początki sięgają kilku tysięcy lat wstecz! Seksuolodzy twierdzą, że została zapoczątkowana przez Arabów.  Sprowadza się do wykonywania regularnych ćwiczeń połączonych z masażem. W tym celu należy posmarować penisa oliwką lub innym preparatem nawilżającym. Następnie złapać go u podstawy i przesuwać jednostajnie ręką w kierunku żołędzi. Ucisk powoduje zwiększony napływ krwi do ciał jamistych członka, co skutkuje jego wizualnym powiększeniem. Niestety do tej pory nie przeprowadzono żadnych badań potwierdzających skuteczność tej metody. Można jedynie posłużyć się opiniami mężczyzn uprawiających jeqlig, które skądinąd są bardzo sprzeczne…

Powiększanie penisa – kiedy powiedzieć dość? 

Każdy mężczyzna ma swoje indywidualne wyobrażenia na temat idealnego rozmiaru penisa. Dla jednego będzie to 15 cm, a dla innego 20…Niemniej jednak, przykład Roberto Esquivel Cabrera pokazuje, że stwierdzenie “co za dużo to niezdrowo” sprawdza się również w intymnej sferze życia… Mieszkaniec Meksyku ma łagodnie mówiąc bardzo pokaźne przyrodzenie – jego penis mierzy aż 48 cm i został uznany za jednego z największych na świecie!!! Takie gabaryty uniemożliwiają mu nie tylko uprawianie seksu, ale również swobodne poruszanie! Wykonywanie codziennych czynności! Jak widać duże nie zawsze oczy cieszy. Granica między dobrym smakiem, a przesadą jest bardzo cienka! Warto zachować umiar.

10 Komentarze

  1. szkoda, że te zabobony dotyczące rozmiaru penisa są nieprawdziwe 😀 gdyby ktoś spojrzał na mój nos, to od razu stwierdziłby że moje przyrodzenie ma z 30 cm! Hahaha 😀 Cóż trzeba walczyć z kompleksami. Póki co postawiłem na regularne treningi. Ćwiczę od miesiąca… ale nie wiedzę zmian. Chyba pora na zmianę koncepcji.

  2. dopóki nie zacząłem uprawiać seksu myślałem, że z moim penisem jest wszystko ok. jednak miny moich partnerek seksualnych uświadomiły mi w jak wielkim błędzie jestem. zresztą fakt, że do 33 roku zycia nie byłem w stałym związku o czymś świadczy…. nie mówcie mi, że liczy się charakter itd.itd…. bzdura. seks jest równie wazny, nie tylko facetów – dla kobiet również!

  3. napisze tak – panowie oszaleli na punkcie rozmiaru penisa, głównie przez kobiety. to właśnie ze względu na nie chcemy posiadać duże przyrodzenie, żeby spełnić ich oczekiwania łóżkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*