Problem z utrzymaniem erekcji

indeksNie od dziś wiadomo, że seks dla kobiety i mężczyzny ma całkowicie odmienne znaczenie. Panie – traktują go jako przyjemną rozrywkę, panowie – jako jeden z najistotniejszych elementów życia. Niestety nie każdy facet może w pełni cieszyć się seksem. Niemożność zadowolenia partnerki, staje się dla nich źródłem frustracji i kompleksów. Problemy z utrzymaniem erekcji ma coraz więcej mężczyzn. Szacuje się, że dotyczy on około 50% mężczyzn w wieku od 40 do 70 lat!

Problem z utrzymaniem erekcji, problem z utrzymaniem wzwodu

Problemy z utrzymaniem erekcji mają różnorakie podłoże. Przemęczenie, stres, szybkie tempo życia, zaburzone relacje z partnerem i wiele innych. Jeżeli problem z utrzymaniem erekcji pojawia się sporadycznie – raz na kilkanaście stosunków, nie musisz się martwić. Schody pojawiają się wtedy, gdy ma to miejsce o wiele częściej – raz na 2-3 stosunki. W takim przypadku może pomóc rozmowa z partnerem, zmiana trybu życia bądź terapia farmakologiczna.

Poprawa erekcji

Na rynku farmaceutycznym możemy znaleźć szereg preparatów zalecanych w zaburzeniach erekcji. Najlepiej sprawdzą się te, których skład bazuje na wyciągach roślinnych i l-argininie. Ich działanie polega na zwiększaniu i usprawnianiu przepływu krwi przez naczynia krwionośne prącia.
Jeżeli po ich użyciu nie zauważymy poprawy erekcji, zwróćmy się urologa.

Tabletki na utrzymanie erekcji – cena

Za tabletki na utrzymanie erekcji będziemy musieli zapłacić ok. 150 zł za opakowanie.

Produkty polecane przez specjalistów z dziedziny męskiej anatomii:

Eron Plus to innowacyjny zestaw suplementów, stworzony z myślą o mężczyznach, którzy chcą poprawić jakość życia seksualnego. Jego formuła opiera się na całkowicie naturalnych składnikach: wyciągach roślinnych oraz l-argininie. Eron Plus zwalcza problemy z utrzymaniem erekcji. Szczególnie polecany mężczyznom po 40 roku życia. Natychmiastowy efekt działania!

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

zytaxZytax to suplement diety, który odmieni Twoje życie seksualne. Składniki zawarte w tym preparacie stanowią istotne wsparcie dla przebiegu procesów metabolicznych. Pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji seksualnych. Stymulują przepływ krwi oraz pobudzają organizm do działania.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

vigraxVigrax to tabletki stworzone dla mężczyzn, którzy mają problem z utrzymaniem erekcji bądź niskim poziomem libido. W skład tabletek Vigrax wchodzą m.in.: l-arginina, buzdyganek ziemny, żeń-szeń koreański, cynk, ekstrakt z koziego ziela. Jego skuteczność została potwierdzona klicznicznie.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*