Przeszczep włosów

BzZktkpTURBXy9jZWFlNzU3MDhjODg1MTNkMDJmZjYxMWY3MTg3M2E1My5qcGeSlQMASs0ISs0EqZMFzQMgzQHC

Wygląd zewnętrzny ma ogromne znaczenie nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Dla kobiet długie, gęste i zadbane włosy to oznaka piękna. Dla mężczyzn bujna czupryna to atrybut  witalności, młodości i męskości. Niestety nie każdego z nas natura obdarzyła bujną czupryną.  Dyskomfort związany z nadmiernym wypadaniem włosów potrafi w znaczący sposób wpłynąć na komfort życia. Do tego problemu można podejść na dwa sposoby: nieinwazyjny – ochrona włosów które jeszcze pozostały, oraz przeszczep włosów, w celu odtworzenia tych włosów które utraciłeś.

Przeszczep włosów:

To zabieg chirurgiczny, mający na celu  uzupełnienie ubytków włosów w miejscach, które uległy znacznemu przerzedzeniu bądź wyłysieniu. Polega na pobraniu wycinka skóry owłosionej z boku, bądź z tyłu głowy. W tych miejscach włosy są stałe i nigdy nie wypadają. Następnie zostają one wszczepiane w okolice wyłysiałe. Zabieg może trwać nawet 5-6 godzin.

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Koszty wykonania zabiegu przeszczepu włosów są uzależnione od rodzaju i stopnia zaawansowania łysienia. Cena takiego zabiegu waha się od 5 do nawet 15 tysięcy złotych!

Przeszczep włosów – czy to jedyne wyjście?

Łysienie i nadmierne wypadnie włosów można również leczyć przy pomocy metod nieinwazyjnych. Niektóre leki są w stanie zapobiec lub odwrócić miniaturyzację mieszków włosowych poprzez blokowanie konwersji testosteronu w DHT.  Dzięki takiemu działaniu prawdopodobieństwo odzyskania gęstych i silnych włosów jest wysoce prawdopodobne.

Dawkowanie i cena:

Dawkowanie uzależnione jest od składu i rodzaju produktu. W przypadku tabletek zaleca się zażywanie 1-2 kapsułek dziennie. W przypadku pozostałych preparatów zaleca się wcieranie w skórę głowy, codziennie przez okres 3-5 miesięcy. Ich ceny zaczynają się od 50 zł. W porównaniu do zabiegu przeszczepu włosów, taka cena jest bezkonkurencyjna.

Produkty polecane przez trychologów:

 

profolanProfolan to prawdziwy hit wśród preparatów zapobiegających wypadaniu włosów. Swoją skuteczność zawdzięcza innowacyjnej formule Grow3 opartej na całkowicie naturalnych składnikach, takich jak: pokrzywa, skrzyp polny, l-cysteina. Pierwsze efekty można zauważyć  już po kilku tygodniach regularnego stosowania preparatu.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

 

revitaRevita to szampon zapobiegający wypadaniu włosów. Wspomaga leczenie każdego typu łysienia. Regeneruje i odbudowuje  włosy oraz korzystnie wpływa na stan skóry głowy. Jego działanie jest natychmiastowe!

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

 

spectral.rsSpectral.RS to spray przeciwdziałający wypadaniu włosów. Regeneruje cebulki włosowe, przyspiesza porost, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Pierwsze efekty w postaci “baby hair” widoczne są już po tygodniu!

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*