Rozciąganie penisa

Za krótki, za krzywy, za bardzo zwisający… Obawy związane ze stanem przyrodzenia przejawiają nie tylko nastolatkowe, a mężczyźni w starszym wieku! Dla większości z nich penis jest największym skarbem. Kompanem, który towarzyszy im od najmłodszych lat. Panowie ciągle o nim myślą! Nadają mu pieszczotliwe zdrobnienia: Dindi, Króliczek, Wacuś – które nie są one wytworem mojej wyobraźni, a przykładami zaczerpniętymi z forów internetowych! To właśnie na nich, panowie dają ujście swoim frustracjom i kompleksom! W życiu realnym zgrywają chojraków – brawurowo zawyżają rozmiar swojego penisa.

Kontrowersyjny penis

Biorąc pod uwagę to, że penis odgrywa kluczową rolę w relacji damsko-męskiej nie dziwi nas fakt, że panowie przywiązują do niego tak wielką wagę.  Ponad 80% z nich wyraża niezadowolenie z rozmiaru swojego przyrodzenia. Mężczyźni narzekają nie tylko na długość, ale również na szerokość penisa! Przy okazji jawnie deklarując, że rozmiar nie ma znaczenia! Liczy się technika! Paradoksalnie, słowa te padają z ust mężczyzn którzy nie mają się czym pochwalić!

Powiększanie penisa – tylko dla wybranych?

Wbrew pozorom, panowie nie chcą walczyć z kompleksami. Powodów może być kilka. Aczkolwiek najczęstszym z nich jest niewiedza. Większość mężczyzn uważa, że rozmiar penisa jest czymś odgórnie przypisanym – danym raz na zawsze, wartością stałą – bez możliwości korekty. Błąd! Penisa można powiększyć w taki sam sposób jak piersi! Implanty też wchodzą w grę.

Powiększanie penisa – metody

Często myślimy, że jedyną metodą na powiększenie penisa jest operacja. Okazuje się jednak, że można zadbać o swoje przyrodzenie w mniej inwazyjny sposób. Naturalne metody są o wiele mniej kosztowne i nie niosą ze sobą aż tylu konsekwencji zdrowotnych. Nie wiem czy wiecie, ale w trakcie wykonywania zabiegu chirurgicznego może dojść do trwałego uszkodzenia prącia, co skutkuje dożywotnim zakazem uprawiania seksu!!!! Zapewne można wywalczyć jakieś odszkodowanie, ale czy pieniądze będę w stanie zastąpić nam jedną z największych uciech życiowych? Nie sądzę….

Naturalne metody – rozciąganie penisa

Okazuje się, że kompleks małego penisa można pokonać nie wychodząc z domu – przy pomocy dr Google’a.

 

Wśród tych wszystkich mniej lub bardziej skutecznych sposobów, na szczególną uwagę zasługują ćwiczenia. Ćwiczenia na powiększenie penisa były znane już w starożytności. Arabowie przy ich pomocy skutecznie powiększali męskość. Duży członek był powodem do dumy i świadczył o umiejętnościach seksualnych mężczyzn. Dlatego też z dziada pradziada przekazywali sobie sposoby na podreperowanie tego i owego… Jak donoszą źródła, każdy chłopiec musiał systematycznie trenować swoje prącie – począwszy od wieku dziecięcego aż do dorosłości! Rok treningów gwarantował 25 cm penisa! A pomyśleć, że współcześni mężczyźni dążą do tego 17 centymetrowego…

Jelq – arabska metoda powiększania penisa

Metoda, którą stosowali mieszkańcy Arabii Saudyjskiej nazywa się jelq. Polega ona na powiększaniu penisa poprzez rozciąganie, które bardzo często porównywane jest do masturbacji. W celu osiągnięcia wymiernych korzyści, należy trenować 3-4 razy w tygodniu przez co najmniej 20-30 minut. W trakcie treningu do prącia wpompowywana jest krew, na skutek czego penis staje się większy. Chociaż sam członek nie jest mięśniem, funkcjonuje dokładnie tak samo jak one. Proces stymulacji ich wzrostu jest bardzo prosty: wystarczy ciężko ćwiczyć, dbać o dietę oraz odpowiednią ilość snu. Tak samo jest z penisem.

Jelq – instrukcja rozciągania penisa

Jelqingu nie należy wykonywać w trakcie pełnej erekcji! Członek powinien być półwyprostowany. Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję postępowania.

  • Rozgrzewka – jak przed każdym innym treningiem, tak i tutaj trzeba się rozgrzać. W tym celu należy wziąć gorącą kąpiel lub zastosować okład. Pamiętaj o tym, aby nie przesadzać z temperaturą! Bardzo łatwo można nabawić się poparzeń!
  • Nawilżanie – następnym krokiem jest nawilżanie, które sprowadza się do nałożenia odpowiedniego lubrykantu na całą długość penisa.
  • Chwyt – obejmij dłonią podstawę penisa, a następnie przesuń ją w kierunku żołędzi. W momencie, gdy ręka do nich dotrze zatrzymaj ruch, jednocześnie trzymając drugą dłoń w pozycji wyjściowej.

Rozciąganie penisa – skuteczność

Wiele osób uważa, że jelqing daje bardzo słabe efekty. Nie jest to żadnym zaskoczeniem, gdyż pierwsze rezultaty pojawiają się dopiero po kilku miesiącach regularnych treningów! Większość mężczyzn spodziewa się bardzo szybkich rezultatów i najzwyczajniej w świecie poddaje się w połowie drogi… Opinie tych, którym udało się dotrwać do końca są podzielone. Jedni uważają, że jelq daje spektakularne efekty. Drudzy wręcz przeciwnie! Twierdzą, że jednocentymetrowy przyrost nie jest wart takich poświęceń! Co możemy z tego wywnioskować? Chyba tylko tyle, że należy przetestować ją na własnej skórze!

 

 

 

10 Komentarze

  1. Dużo słyszałem o tych ćwiczeniach. Niestety jestem bardzo niesystematycznym gościem i trudno jest mi o jakąkolwiek motywacje do ćwiczeń na siłce, a co dopiero do tych na rozciąganie penisa. Czy ktoś z Was próbował tej metody? Może wasze rezultaty popchną mnie do działania.

    • ja stosowałem – ćwiczyłem regularnie przez 4 miesiące i co mogę napisać. Efekty są, ale nie takie na jakie liczyłem…. 1 centymetrowy przyrost… Szkoda zachodu Panowie.

  2. Zawsze byłem systematyczny w tym co robię, ale ćwiczenia na rozciąganie penisa doprowadzają mnie do szału! Jak człowiek chodzi na siłke i trzyma diety, to widzi efekty a tutaj? Ćwiczysz, ćwiczysz i nic!

    • Kolega ma racje. Trenowałem przez całe wakacji i nie zauważyłem nawet minimalnej różnicy – nie chodzi mi nawet o tą w centymetrach, a milimetrach!

  3. Rozciąganie penisa jest bolesne i nieskuteczne. Mało tego! Może doprowadzić do poważnych skutków ubocznych! Nie wiem, jak Wam, ale mnie nie widzi się wizyta na Sorze… jeszcze z takim czymś..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*