Średnia długość penisa, średnia długość członka w Polsce

Przyjęło się mówić, że tylko kobiety mają kompleksy. Często są niezadowolone ze swojej figury, rozmiaru piersi czy kondycji swoich włosów. Narzekają, kombinują, stosują różnego rodzaju diety. A co z mężczyznami? Mężczyźni są błędnie uważani za bardziej pewnych siebie. Okazuje się bowiem, że panowie przejmują się swoją fizycznością w takim samym stopniu, jak kobiety. Dlatego tak lubią kpić z uwielbianego przez swoje partnerki Dawida  Beckhama czy Ryana Goslinga.

Co mężczyznom spędza sen z powiek?

  • niski wzrost
  • piwny brzuszek
  • zakola
  • odstające uszy
  • długi nos

i……….. mały penis. Dlugosc penisa -podobno co trzeci mężczyzna w Polsce ma z tego powodu kompleksy! Dla niektórych osób problem ten może wydawać się nie tyle śmieszny, co głupi! W końcu tyle się mówi na temat tego, że rozmiar nie ma znaczenia… Aczkolwiek moim zdaniem nie powinniśmy go bagatelizować! Świadomość tego, że nasze przyrodzenie odbiega od ogólnie przyjętych norm może poważnie strącić wiarę w siebie i we własne możliwości – zwłaszcza te seksualne. Zresztą, kompleks małego penisa ma negatywny wpływ na funkcjonowanie całego związku! Jak myślicie, dlaczego kobiety coraz częściej udają orgazm? Właśnie po to, aby nie urazić męskiego ego!

 Wymiary penisa, rozmiary penisa – co należy wiedzieć o rozmiarze męskiego członka?

Wielkosc penisa  -już 40 tys. lat temu interesowano się tematyką męskich genitaliów. Nasi przodkowie utożsamiali rozmiar penisa z siłą i męskością. Wyjątkiem byli Grecy, którzy uważali, że mały członek jest symbolem przynależności do elitarnej grupy społecznej – zarówno tej politycznej jak i intelektualnej. Dlatego też greccy bogowie na rzeźbach mają najczęściej mikroskopijne przyrodzenie. Nawet ich ojciec – Zeus nie ma się czym pochwalić! To wszystko z dzisiejszej perspektywy wydaje się wręcz niedorzeczne! A propo współczesności. Pierwsze badania dotyczące długości męskiego członka zostały przeprowadzone w 1938 roku. Wówczas mianem średniego penisa był określany ten, który mierzył 9,7 cm w stanie spoczynku. Natomiast w stanie erekcji od 12,7 do 16,5 cm. Aczkolwiek te dane  nie są do końca wiarygodne. Powstały w oparciu o wyniki ankiety, którą mężczyźni wypełniali samodzielnie. Nawet te 70 lat temu mieliśmy skłonności do zawyżania pewnych danych… 😉 Badania przeprowadzone w późniejszych latach (w warunkach laboratoryjnych) pokazały, że długość członka w stanie spoczynku mieści się w przedziale 8,6-9,2 cm. W stanie pobudzenia seksualnego – 12, 7 do 15,7 cm. Jak na tym tle wypadamy, my Polacy?

Średnia długość członka w Polsce

Deklarujemy, że możemy pochwalić się 17,26 cm penisem… No właśnie deklarujemy. Czy po raz kolejny próbujemy podkoloryzować sytuację, podbudować męskie ego, zatuszować kompleksy? O tym wiemy tylko my – faceci. Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, co ma w spodniach. A popularność tabletek na powiększenie penisa wskazuje na to, że mamy tak naprawdę niewiele…

Mały członek, czyli jaki?

Gdyby tak zebrać do kupy informacje pozyskane ze wszystkich do tej pory przeprowadzonych badań, okazałaby się że:

  • Mały penis w stanie spoczynku mierzy od 4,5 do 7 cm, a w stanie erekcji od 9 do 12,5 cm
  • Średni penis w stanie spoczynku mierzy 7,1 do 9 cm, a w stanie erekcji od 12,6 do 15,5 cm
  • Duży penis w stanie spoczynku mierzy od 9,1 do 12 cm, a w stanie erekcji 16,1 do 18 cm

Idealny rozmiar według kobiet

Kobiety twierdzą, że penis idealny mierzy ok. 16,3 cm. Z kolei jego obwód odpowiada 12,7 cm – tak wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu w Kalifornii oraz Nowego Meksyku. W eksperymencie wzięło udział 75 kobiet. Każda z nich dostała do oceny ponad 30 modeli trójwymiarowych członków.

I jak? Twój sprzęt spełnia te wymagania?

9 Komentarze

  1. Niestety, mój sprzęt nie spełnia tych wymagań.. co mnie bardzo martwi i utrudnia codziennie funkcjonowanie – zwłaszcza to dotyczące spraw łóżkowych…. Seks wywołuje u mnie strach i wprowadza mnie w zażenowanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*