Suplementy na potencję, witaminy dla mężczyzn na potencję

290xX_Tabletki_na_potencje.jpgNie bez przyczyny mówi się, że wiek męski to wiek klęski.
Po pięćdziesiątym roku życia obniża się poziom testosteronu – hormonu od którego zależą funkcje seksualne mężczyzny.  Najczęstszymi objawami niskiego poziomu testosteronu, czyli andropauzy są: zaburzenia erekcji, problemy z osiągnięciem wzwodu. Skutkuje to znaczącym zmniejszeniem się satysfakcji z życia seksualnego. Andropauza, czyli męskie przekwitanie to naturalna kolej rzeczy, której nie da się uniknąć. Na szczęście jej dolegliwości można zminimalizować – odpowiednio dobraną suplementacją.

Suplementy na potencję

Suplementy na potencje mają na celu leczenie impotencji oraz poprawienie sprawności seksualnej. Mogą być przyjmowane przez mężczyzn w każdym wieku, bez względu na przyczynę dysfunkcji. Suplementy na potencję oddziałują na układ krążenia, udrażniają naczynia krwionośne oraz zwiększają napływ krwi do członka. Dzięki czemu penis zwiększa swoje rozmiary i osiąga właściwą twardość. Skład tego typu preparatów bazuje na naturalnych ekstraktach roślinnych, witaminach i minerałach oraz argininie.

  • Ekstrakty roślinne – zwiększają libido oraz wzmacniają erekcję
  • L-argininia – odpowiada za syntezę tlenku azotu w organizmie, odpowiadającego za swobodny przepływ krwi do penisa
  • Witaminy i minerały – odpowiadają za utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu we krwi. Wszystkie witaminy z grupy B, określane są tzw. witaminami na potencję. W suplementach są to zwykle tiamina, ryboflawina oraz niacyna. Witaminy te wpływają korzystnie na układ krwionośny – zwiększają jego drożność, powiększając jednocześnie rozmiar członka.

Suplementy na erekcje- cena

Ceny suplementów na potencję wahają się w okolicach 150 zł.

Produkty polecane przez specjalistów z dziedziny męskiej anatomii:

Eron Plus to suplement diety stworzony z myślą o mężczyznach, którzy chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego. Niezwykle skutecznie niweluje objawy andropauzy. Przywraca utraconą kondycję seksualną, zwiększa ochotę na seks oraz wydłuża erekcję. Dziewięciu na dziesięciu mężczyzn potwierdza jego działanie.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

zytaxZytax to gwarancja silnej i długotrwałej erekcji. Jego działanie opiera się na całkowicie naturalnej formule, w skład której wchodzą: l-arginina, żeń-szeń, tribulus terrestris. Zytax jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Nie wywołuje skutków ubocznych. Polecany dla mężczyzn w każdym wieku.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

vigraxVigrax to preparat dedykowany mężczyznom z zaburzeniami erekcji. Zawarte w nim substancje czynne, pobudzają krążenie krwi, wydłużają erekcję oraz podnoszą libido. Najnowsze badania donoszą, że 96% mężczyzn odczuło wyraźną różnicę w długości uprawiania stosunku w trakcie stosowania suplementu Vigrax.

Czytaj więcej … ZAMÓW TERAZ

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*