Top of the top pozycji seksualnych dla mężczyzn!

To mit, że my możemy zawsze i wszędzie. Podobnie  jak kobiety mamy swoje upodobania. Co decyduje o tym, czy dana pozycja seksualna nam się podoba czy też nie? Odpowiedź jest prosta. Stopień odczuwanej przyjemności, czyli najprościej mówiąc:

  • długa
  • silna
  • trwała

erekcja! Poniżej znajdziesz listę pozycji, które są w stanie spełnić Twoje oczekiwania! Jednocześnie zaspokajając potrzeby partnerki! Zaczniemy od najmniej wymagających, a skończymy na najbardziej ekstremalnych! Do dzieła!

1. Pozycja huzarska

To pozycja, która umożliwia głęboką penetrację. Dlatego też cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Co ważne, jest w stanie zadowolić panów zmagających się z kompleksem małego penisa. Erekcja następuje wyjątkowo szybko – jeśli chcesz zaimponować nowo poznanej partnerce, zostaw ją na pięćdziesiątą randkę. 😉

Opis – kobieta leży na podłodze i zarzuca nogi na ramiona swojego partnera, który znajduje się tuż przed nią.

2. Pozycja “na pieska”

Pozycja ta nie jest łatwa. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z seksem mogą sobie z nią nie poradzić. A uwierzcie mi na słowo: warto trenować. Dzięki niej jesteśmy w stanie dotrzeć do najbardziej wrażliwych punktów kobiecego ciała. Oferując jej jednocześnie podwójną przyjemność. Wolne ręce pozwalają pieścić piersi oraz stymulować orgazm.

Opis  – mężczyzna klęka tuż za swoją partnerką, która z kolei pochyla się do przodu klęcząc na kolonach oraz rękach.

3. Pozycja misjonarska 

Ta pozycja sprawdzi się u każdego. Zarówno u początkujących kochanków, jak i u tzw. weteranów seksu. Pozwala zachować szczególną bliskość z partnerką. Kontakt wzrokowy, uściski, pocałunki – wszystko wchodzie grę. Dzięki niej możemy poczuć się, jak prawdziwy samiec. Takie ustawienie daje nam poczucie pełnej kontroli nad przebiegiem sytuacji – czasem oraz intensywnością orgazmu.

Opis – kobieta leży na plecach z lekko rozchylonymi nogami, mężczyzna znajduje się zaraz nad nią.

4. Pozycja “na łyżeczkę”

Umożliwia głęboką penetrację bez większego wysiłku. Mężczyzna jest w stanie stymulować punk G kobiety. Pomimo tego, iż kochankowie nie widzą swoich twarzy, pozycja ta gwarantuje szczególną bliskość. Pozwala kochać się długo i osiągnąć niesamowite orgazmy.

Opis – kobieta kładzie się na boku, a leżący tuż za nią mężczyzna wprowadza penisa do pochwy.

5. Pozycja “na krawędzi”

Jestem przekonany o tym, że gdzieś już o niej słyszałeś. Ta pozycja pozwala zrealizować nawet najgłębsze fantazje erotyczne. Jest bardzo pomocna w procesie stymulacji łechtaczki. Aczkolwiek nie sprawdzi się u wszystkich. Wymaga dobrej  kondycji obojga partnerów.

Opis – mężczyzna siada na krawędzi łóżka, opierając plecy o wcześniej przygotowane i odpowiednio ułożone poduszki. Kobieta siada na nim i kontroluje przebieg stosunku. W trakcie jego trwania możemy dowolnie pieścić ciało, całować się i przytulać.

6. Pozycja “ślimak”

Panowie z małym penisem będą bardzo zadowoleni. Dzięki tej pozycji przeżyją orgazm życia! To zasługa intensywnej symulacji, która zapewnia ponadprzeciętne doznania erotyczne.

Opis – może wydawać się trochę skomplikowana. Aczkolwiek to tylko teoria. W praktyce jest zgoła inaczej. Kobieta kładzie się na plecach i przyciąga kolana do klatki piersiowej. Stopy kładzie na barkach partnera. Ten z kolei klęka tuż przed nią, jednocześnie podtrzymując jej pośladki.

7. Pozycja “sfinks”

Pozycja wręcz banalna, ale jakże satysfakcjonująca! Gwarantuje naprawdę niesamowite wrażenia! Pozwala zachować bliskość oraz osiągnąć silny orgazm.

Opis – kobieta kładzie się na brzuchu, opierając się na przedramionach. Nogi układa tak, by zmieścił się pomiędzy nimi mężczyzna.

8. Pozycja na “napastnika”

Kobieta gra tutaj pierwsze skrzypce. Przejmuje kontrolę nad przebiegiem stosunku, co podoba się wielu mężczyzn. Dostajemy niezapomniany orgazm bez krzty wysiłku.

Opis – mężczyzna leży na plecach, nogi ma ugięte. Kobieta odwraca się do niego plecami i siada okrakiem, opierając ręce o jego kolana.

9. Pozycja “trzcina na wietrze”

Umożliwia głęboką penetrację, silny orgazm oraz niezapomniane widoki! Czy jest coś piękniejszego niż zgrabne pośladki naszej partnerki?? Niestety nie sprawdzi się u wszystkich. Wymaga nienagannej kondycji.

Opis – kobieta robi mocy skłon do przodu, tak aby dostać dłońmi do kostek. Mężczyzna staje tuż za nią i od tyłu penetruje pochwę.

10. Pozycja “nożyce”

Kojarzysz to ćwiczenia z lekcji WF-u? Widzisz, jednak warto było na niego chodzić. 😉 Teraz będziesz mógł wykorzystać zdobyte niegdyś umiejętności. Pozycja ta gwarantuje naprawdę intensywne doznania – nie tylko erotyczne, ale  również wizualne i zmysłowe. Sprawdzi się głównie u doświadczonych kochanków, świadomych własnego ciała.

Opis – mężczyzna siada, a następnie prostuje nogi. W dalszej kolejności unosi pośladki i opiera się wyprostowanych na rękach. Kobieta kładzie się tyłem do jego twarzy i przyjmuje pozycję, jak do pompki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*