Viveron – życie seksualne na poziomie. Obietnice producenta kontra rzeczywistość!

Na samą myśl o seksie dostajesz białej gorączki? Kojarzy Ci się z frustracją i stresem? Wiem, że nie zabrzmi to zbyt pocieszająco, ale nie jesteś sam! Takich facetów, jak Ty jest o wiele więcej! Nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Nie wierzysz? Spójrz na to:

Takie informacje udało mi się znaleźć na stronie producenta tabletek Viveron. Jak się pewnie domyślasz, nie są to zwykłe witaminki…. Są to kapsułki na zaburzenia erekcji! Podobnie, jak dla większości Polaków, seks jest dla mnie bardzo ważny…Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie bez z niego życia. Chociaż w ostatnim czasie, uprawiam go bardzo rzadko. Nie oszukujmy się… Problemy ze wzwodem oraz przedwczesnym wytryskiem nie zachęcają do częstej aktywności seksualnej… Zależało mi na tym, aby uporać się z nimi jak najszybciej… Tym bardziej, że na wrzesień zaplanowałem wyjazd do Grecji. Do tej pory usprawiedliwiałem się nadmiarem obowiązków i przemęczeniem. Moja żona wie, że pracuje za dwóch, więc nie robiła mi pretensji. Twierdziła, że odbijemy sobie na urlopie. Miałem taką nadzieję…. i w tym celu zakupiłem Viveron. Preparat, dzięki któremu miałem pozbyć się problemów z erekcją.

Viveron – moja opinia 

Viveron to preparat przeznaczony dla mężczyzn chcących wywoływać oraz wzmocnić erekcję, podnieść poziom testosteronu i libido. W składzie znajdziemy naturalne wyciągi roślinne, wzbogacone działaniem cynku oraz witamin: B6 i B12, które mają zbawienny wpływ na męski układ hormonalny. Ogromną zaletą preparatu Viveron jest fakt, że nie trzeba przyjmować go bezpośrednio przed seksem. Wystarczy, że będziemy pamiętać o połknięciu 1-2 kapsułek dziennie. Pora dnia nie ma znaczenia. Miłym zaskoczeniem jest również cena – za jedno opakowanie (30 kapsułek) zapłacimy nie więcej niż 35 złotych. Niestety to koniec dobrych wiadomości. Pomimo naturalnego składu, Viveron nie działa. Każdy kto chociaż trochę zna się na ziołolecznictwie powie, że to kwestia proporcji…. Najprościej mówiąc – Viveron zawiera za mało substancji aktywnej, a mianowicie wyciągu z buzdyganka naziemnego. Stąd pewnie tak niska cena…. Preparat przyjmowałem przez miesiąc. Niestety nie zauważyłem żadnych pozytywnych rezultatów. Negatywnych też nie, więc zawsze to jakiś plus….

Eron Plus – skuteczny sposób na zaburzenia erekcji 

Nauczony doświadczeniem, zacząłem zwracać uwagę na skład oraz na zawartość procentową poszczególnych substancji. W ostatecznym rozrachunku zdecydowałem się na zakup Eron Plus. Do podjęcia tej decyzji przekonała mnie nie tylko receptura, ale również formuła tego preparatu, którą można określić mianem dwufazowej. Dzięki niej, Eron Plus gwarantuje szybkie i skuteczne działanie.

Eron Plus – tabletki, które przyjmujmy codziennie – najlepiej w porze śniadania

Eron Plus Before – tabletki, które przyjmujemy bezpośrednio przed seksem – zalecany odstęp czasowy to dwie godziny

Pierwsze rezultaty były widoczne praktycznie od razu po przyjęciu kapsułki Eron Plus Before. Miałem większą ochotę na seks i jakoś tak podświadomie czułem, że dam radę… I dałem.. Chociaż problem przedwczesnego wytrysku nie został wyeliminowany. Aczkolwiek nie zniechęciło mnie to do dalszej kuracji. Nie oczekiwałem tego, że w ciągu jednego dnia pozbędę się problemu z którym walczę od kilku lat. Zresztą Eron Plus to suplement diety dostępny bez recepty, a nie Viagra która zawiera porządną dawkę sildenafilu!!! Całkowie wyleczenie nastąpiło po jakimś miesiącu.. No może półtora? Idealnie w punkt – kilka dni przed wyjazdem do Grecji. Chyba nie muszę Wam pisać, jak spędziliśmy ten wyjazd….? 😉 Plażowanie, zwiedzanie…. i długie, namiętne godziny spędzone w łóżku!! Dzięki serii Eron Plus pozbyłem się zaburzeń erekcji i odzyskałem męskość! Uważam, że nie ma lepszego preparatu na rynku! Jedyny minus to cena…. ale pamiętajcie, że za jakość trzeba płacić. A zresztą… zdrowie jest najważniejsze i nie ma co oszczędzać! Tym bardziej, że Eron Plus jest naprawdę skuteczny!

12 Komentarze

  1. Niestety należę do tej grupy mężczyzn, która ma problemy z erekcją… Musze kupić coś skutecznego. Chyba zdecyduje się na ten Eron Plus. Dużo dobrego słyszałem o tym tabletkach.

  2. tez polecam Eron Plus – działa i piszę to bez ściemy. na pierwsze efekty musiałem trochę poczekać – jakiś miesiąc, ale było warto. utrzymują się już od pół roku

  3. Stosuję Eron Plus już od kilku miesięcy i nie mam problemu z łykaniem tabletek – nawet tych, które trzeba wziąć przed seksem. Niektórzy panowie to chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że słynną viagrę również bierze się na kilka godzin przed stosunkiem… ;]

    • Tabletka to pikuś. Zresztą nie wiem jak Wy panowie, ale jak większość dnia sp”spędzam w pracy. Jak uprawiam seks, to zazwyczaj wieczorem… więc wiem, kiedy mam się “przygotować”.

    • Niestety masz rację. Zużyłem kilka opakowań i mam wrażenie, że jest gorzej niż było… Wcześniej miałem problem z osiągnięciem wzwodu, a teraz dodatkowo z przedwczesnym wytryskiem. Świetnie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*