Xtrazex – tabletki na potencję dla mężczyzn. Sprawdź, dlaczego warto je kupić!

Modny klub w centrum Warszawy. Niebo? Piekło? A może Jerozolima? Jak zwał, tak zwał. Liczy się wnętrze.  Armia wolnych, atrakcyjnych kobiet. Blondynki – brunetki, niskie – wysokie, niebieskookie – zielonookie. Każda z nich czeka na Twój gest. Wymowne spojrzenie, zaproszenie do tańca – a najlepiej na kolację. Kolację połączoną ze śniadaniem do łóżka. Przeraża Cię ta wizja? Na samą myśl masz ciarki? Nie umiesz gotować? Nie gadaj głupot, zamówisz catering. Zresztą! Laski na pierwszej randce zawsze mało jedzą. Umiejętności kulinarne to tylko wymówka. Choć marny ze mnie wróżbita – z ezoteryką jestem na bakier, wiem co Ci dolega. 

Jesteś nieśmiały?

Słysząc moje pytanie, ostentacyjnie kręcisz głową. Wybuchasz śmiechem, komentując: ja, nieśmiały? Chyba kpisz! Spójrz na moje CV!

 • Za czasów gówniaka – przewodniczący klasy/szkoły
 • Za czasów żaka – prezes koła naukowego
 • Obecnie – dyrektor do spraw aktuariatu

I co Ty na to? Okej, okej – zwracam honor. Aczkolwiek nie poddam się tak łatwo, coś jest na rzeczy. Bo sprawa jest taka, że atrakcyjnej kobiecie żaden z nas nie jest w stanie odmówić – pomijając oczywiście kolegów będących w stałych związkach. Nie wiem jak Ty, ale  ja nie zdradzam. I tego samego oczekuje od mojej partnerki!

Czekasz z tym do ślubu?

Cóż mogę napisać.. Tracisz kolego, oj tracisz i to bardzo wiele. Uważam, że seks jest jedną z największych przyjemności w życiu, a w dodatku darmową!!! Co nie zmienia faktu, że szanuję Twoją decyzję. Ba! Jestem pełen podziwu! Żeby tak samemu, z własnej woli. Gratsy! Nie zamierzam namawiać Cię do zmiany wiary czy przekonań. Szanuje Cię brachu!

 

* No może jednak nie zawsze. 😉

Masz zaburzenia erekcji?

Uciekając wzrokiem, odpowiadasz: brawo Sherlocku. Szczerze? Wiedziałem to od początku – zdrowy facet nie zagląda na blog o zaburzeniach erekcji. Tak, kolego – zaburzenia erekcji są chorobą. I podobnie jak grypę czy każde inne schorzenie trzeba je leczyć! Spokojnie, nie będę Ci matkować. Zachęcać do wizyty u specjalisty – co innego rozmawiać o seksie z kumplami przy piwie, a co innego obnażać się przed internistą. Dosłownie i w przenośni. Badanie per recetum – wygoogluj sobie, na czym ono polega.

Mam dla Ciebie rozwiązanie 

Rozwiązanie na miarę XXI wieku – na miarę nowoczesnego mężczyzny. Metodę, która pomoże Ci odzyskać pełną sprawność seksualną bez wychodzenia z domu. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do Internetu, a z tego co zdążyłem się zorientować spełniasz ten warunek. Zanim jednak przejdę do sedna, mam  do Ciebie prośbę. Weź do ręki kartkę i długopis lub po prostu odpal Word’a. Następnie odpowiedz na pytania zamieszczone w poniższej ankiecie. Nie ściemniaj, bądź ze sobą szery. Pamiętaj – tutaj chodzi o Twoje zdrowie. Ba! Nierzadko małżeństwo! Zaburzenia erekcji są jedną z najczęściej wymienianych przyczyn rozwodów!

Zaburzenia erekcji – sprawdź, czy dotyczą również Ciebie! 

 1. Jak oceniasz swoją sprawność seksualną?
  a. poniżej normy – 0 pkt.
  b. bardzo nisko – 1 pkt.
  c. nisko – 2 pkt.
  d. umiarkowanie – 3 pkt.
  e. wysoko – 4 pkt.
  f. bardzo wysoko – 5 pkt.
 2. Jak często uprawiasz seks?
  a. nie pamiętam, kiedy ostatnio się kochałem – 0 pkt.
  b. raz na kilka miesięcy – 1 pkt.
  c. raz w miesiącu – 2 pkt.
  d. raz w tygodniu – 3 pkt
  e. codziennie – 4 pkt.
  f. kilka razy dziennie – 5 pkt.
 3. Jak często w trakcie seksu jesteś w stanie utrzymać wzwód?
  a. nie podejmuje takich działań, bo wiem że skończą się fiaskiem – 0 pkt.
  b. prawie nigdy – 1 pkt.
  c. czasami – rzadziej niż co drugi stosunek – 2 pkt.
  d. kilkukrotnie – częściej niż co drugi stosunek – 3 pkt.
  e. wielokrotnie – 4 pkt.
  f. zawsze – 5 pkt.
 4. Czy zbliżenie zawsze kończy się wytryskiem?
  a. nie uprawiam seksu – 0 pkt.
  b. prawie nigdy – 1 pkt.
  c. czasami – rzadziej niż co drugi stosunek – 2 pkt.
  d. kilkukrotnie – częściej niż co drugi stosunek – 3 pkt.
  e. wielokrotnie – 4 pkt.
  f. zawsze – 5 pkt.
 5. Czy seks sprawia Ci przyjemność?
  a. nie uprawiam seksu – 0 pkt.
  b. znikomą lub żadną – 1 pkt.
  c. czasami tak – 2 pkt.
  d. raczej tak – 3 pkt.
  e. tak – 4 pkt.
  f. zdecydowanie tak – nie wyobrażam sobie życia bez seksu – 5 pkt.

Wynik:

 • 20-25 – brak powodów do zmartwień. Jesteś Bogiem Seksu! Możesz opuścić mojego bloga!
 • 17- 19 – łagodne zaburzenia erekcji. Nie wyłączaj laptopa! Mój wpis uchroni Cię przed pogłębieniem choroby!
 • 12 – 16 – łagodne zaburzenia erekcji idące w kierunku umiarkowanych. Miej się na baczności!
 • 8-11- umiarkowane zaburzenia erekcji ze wskazaniem do leczenia.
 • 1-7 – ciężkie zaburzenia erekcji. Terapia to konieczność!

Zaburzenia erekcji leczenie

Wyróżnia się kilka metod leczenia. Począwszy od zmiany codziennych nawyków żywieniowych, a skończywszy na terapii małżeńskiej. Otóż zaburzenia erekcji mogą mieć podłoże zarówno fizyczne jak i psychiczne. W niektórych przypadkach, problemem jest partnerka – brak chemii itp. W innych wiek – szacuje się że ponad 40% mężczyzn po pięćdziesiątce skarży się na problemy z potencją. Aczkolwiek istnieje, tzw. uniwersum jest nim: Xtrazex.

Xtrazex

Preparat w formie tabletek musujących, który znajdzie zastosowanie u wszystkich mężczyzn – bez względu na wiek czy przyczynę zaburzeń erekcji. Warto mu się bliżej przyjrzeć, co zresztą zaraz uczynię. Jeżeli jesteś ciekaw jak działa Xtrazex, interesują Cię opinie na jego temat. Ba! Chcesz wiedzieć, gdzie go kupić – ten post jest dla Ciebie! Zapraszam do lektury!

Xtrazex działanie

Tabletki Xtrazex to coś więcej niż twardy penis i silna erekcja, to dłuższy  i o wiele bardziej satysfakcjonujący seks! Orgazm wielokrotny – słyszałeś, ale nie praktykowałeś? Twoje marzenie stanie się rzeczywistością! Dzięki tym tabletkom odblokujesz swój potencjał, staniesz się kochankiem idealnym! Nie wierzysz? Spójrz na opinie kolegów, a w dalszej kolejności zapoznaj się ze składem Xtrazex, a dowiesz się jakim substancjom zawdzięcza swoją moc!

Xtrazex opinie

Choć Xtrazex pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, zdążył zyskać zaufanie mężczyzn – na tę chwilę jego działanie potwierdza 26 tys. klientów!

“O istnieniu Xtrazex dowiedziałem się przypadkowo. Po prostu, wpisałem w Google hasło: dobry seks. I tak od strony do strony trafiłem na witrynę producenta. Zainteresowało mnie tylko działanie tabletek, ale również formuła – musujące, przeznaczone do rozpuszczania w wodzie. Nie wiem jak Ty, ale ja na samą myśl o pigułach mam dreszcze. Zamówiłem jedno opakowanie, licząc na to że w przeciągu 30 dni nieudacznik (czyt.ja) stanie się prawdziwym guru seksu. Choć byłem pełen wątpliwości, udało się – osiągnąłem cel. Dzisiaj mógłbym nie wychodzić z łóżka, kochać się kilka razy dziennie – kiedyś, stroniłem nawet od pieszczot. Erekcja jest silna, wzwód satysfakcjonujący, podobnie jak orgazm -zarówno mój jak i partnerki. Cóż mogę napisać, chyba tylko tyle: zachęcam, polecam!” 

Rafał, 38 lat

Xtrazex skład

Jeszcze jakiś czas temu uważano, że jedynym ratunkiem dla mężczyzn zmagających się zaburzeniami erekcji jest Viagra, a konkretnie zawarty w niej sildenafil. Dzisiaj jest zgoła inaczej. Tabletki sprzedawane bez recepty dorównują mu swym działaniem. Ba! W przeciwieństwie do niego są w 100% bezpieczne dla naszego organizmu! Nie wywołują zawrotów głowy, wymiotów czy omdleń. Nie szkodzą, a tylko i wyłącznie leczą!
Skład Xtrazex bazuje na substancjach naturalnych, od wieków wykorzystywanych w medycynie, aczkolwiek współcześnie niedocenianych.

 • Korzeń johimbiny – jeden z najsilniejszych stymulantów seksualnych – podnosi libido, zwiększa ochotę na igraszki.
 • Muira puama – gwarantuje silne pobudzenie seksualne, zwiększa częstotliwość współżycia.
 • Żeń szeń koreański – niegdyś popularny tylko w Chinach, dzisiaj znajdziemy go w praktycznie każdym suplemencie dla mężczyzn. Nikt nie zadba o nasz organizm lepiej niż on. Zwiększa napływ krwi do prącia – silna i długotrwała erekcja, większy penis. Uzupełnia niedobory witamin i minerałów – dobre zdrowie. Podnosi libido – zwiększa ochotę na seks.
 • Korzeń maca – w czasach starożytności nazywany “ziołem na seks”. Gwarantuje ponadprzeciętne orgazmy, a jakby tego było mało wydłuża czas trwania seksu. Stoi na straży silnego i satysfakcjonującego wzwodu.

Xtrazex jak stosować?

Stosowanie Xtrazex jest banalnie proste. Tabletkę należy rozpuścić w 200 ml chłodnej wody, wypić godzinę przed posiłkiem. Powtarzać codziennie aż do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów – pierwsze zmiany powinny pojawić się w przeciągu kilku dni od rozpoczęcia kuracji!

Xtrazex gdzie kupić?

Nie daj się naciąć na tabletki sprzedawane na serwisach aukcyjnych. Oryginalny Xtrazex zamówisz tylko i wyłącznie tutaj– czyli na oficjalnej stronie producenta. Pamiętaj! Decydując się na zakup preparatu z nieznanego źródła, ryzykujesz zdrowiem! “Pseudo oszczędności” możesz przypłacić kompromitującą wizytą na SORZE. Już widzę minę seksownej pielęgniarki, kiedy informujesz ją dla czego tutaj jesteś – stosowałem szemrane tabletki na zaburzenia erekcji!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*